Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Wybierz zwycięzcę w konkursie „Bliżej niż myślisz”!

Odliczamy czas do Dni Otwartych Funduszy Europejskich 2021. To największa impreza promująca efekty unijnych projektów w Polsce. Na ostatniej prostej są filmy, które zgłosiliście w konkursie „Bliżej niż myślisz”. Wybierz swojego faworyta i zagłosuj na najlepsze video. Na Twój głos czeka kilkadziesiąt filmów!

Zaczynamy głosowanie

Polska pięknieje dzięki Funduszom Europejskim. Wiedzą o tym uczestnicy dotychczasowych edycji DOFE oraz autorzy konkursowych prac. Przekonaj się i Ty! Zobacz, jak wiele miejsc w Twojej okolicy zmieniło się dzięki pieniądzom z Unii!

Otrzymaliśmy autorskie filmiki, ujęcia z drona, reportaże z okolicy – łączy je jedno! Wszystkie pokazują, w jaki sposób na co dzień wszyscy korzystamy z efektów unijnych dotacji. Nowe atrakcje turystyczne, innowacyjne pomysły czy rozwój infrastruktury. Pomóż nam wybrać najlepszą pracę.

Zagłosuj na swojego faworyta i zachęć do tego innych!

Pamiętaj: możesz oddać głos tylko raz!

Jak zagłosować?

To proste! Wystarczy kilka kroków:

  • Wejdź na stronę DniOtwarte.eu i kliknij baner konkursu „Bliżej niż myślisz”.
  • Filmy video znajdują się na dole konkursowej podstrony. Wystarczy, że klikniesz miniaturę, by odtworzyć film.
  • Na podstronie konkretnego filmiku na górze pod jego tytułem znajduje się granatowy przycisk z napisem „Głosuj”. Wciśnij go, a potem wpisz w okienko swój adres e-mail.
  • Potwierdź swój głos, klikając w link z maila, który otrzymasz podany przez Ciebie adres.

Gotowe!

Teraz Twój faworyt ma większą szansę zgarnąć atrakcyjne nagrody. Przygotowaliśmy – dla autorów 3 filmów z największą liczbą głosów –  nagrody w wysokości:

  • I miejsce – 5 000 zł,
  • II miejsce – 3 000 zł,
  • III miejsce – 2 000 zł.

Zagłosuj już teraz!