Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Kontakt

Informacje na temat Funduszy Europejskich można uzyskać w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich. Zanim jednak skorzystasz z usług Punktu zobacz, czy podobne pytanie już się nie pojawiło w zakładce "Często zadawane pytania".  

Dane teleadresowe

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju 
ul. Wspólna 2/4
00-926 Warszawa

zobacz na mapie 

Godziny pracy urzędu: 8.15-16.15
Centrala telefoniczna: 22 273 70 00
E-mail: kancelaria@miir.gov.pl

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju, z siedzibą pod adresem: ul. Wspólna 2/4 00-926 Warszawa, jest Minister Inwestycji i Rozwoju. Dowiedz się więcej o przetwarzaniu danych osobowych.

Kontakt dla mediów można znaleźć na stronie ministerstwa.

Administrator Portalu

Za zarządzanie Portalem odpowiadają: 

  • Jan Kujawski
  • Katarzyna Kulczyńska-Piotrowska
  • Łukasz Mrozik
  • Marzena Wilczyńska
  • Agata Żołnacz-Okoń

Serwisy programów krajowych

Serwisy programów krajowych są administrowane przez instytucje zarządzające. Kontakt do nich można znaleźć na stronach poszczególnych programów.

Pomóż nam poprawiać Portal 

Błędy w funkcjonowaniu Portalu prosimy zgłaszać na adres e-mail: bledy@miir.gov.pl. Ponadto na każdej stronie serwisu znajduje się sekcja "Czy treść była pomocna", z której warto skorzystać, aby pomóc nam poprawiać Portal.

Klauzula informacyjna

Administratorem Państwa danych osobowych jest Minister Inwestycji i Rozwoju. Minister Inwestycji i Rozwoju zbiera i przetwarza Państwa dane osobowe w celu realizacji obowiązku prawnego polegającego na zapewnianiu informacji o programach operacyjnych, nałożonego na Ministra na podstawie ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020, w tym m.in. wymiany informacji nt. Funduszy Europejskich w Polsce.

Szczegółowe informacje dotyczące Państwa uprawnień oraz zasad przetwarzania Państwa danych osobowych dostępne są w zakładce "Ogólne zasady przetwarzania danych osobowych w ramach Funduszy Europejskich" oraz w zakładce "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w serwisach Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju".