Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Ruszyła rejestracja na konferencję otwierającą pilotaż SUMP

Już można zgłaszać swoje uczestnictwo w konferencji, która rozpocznie pilotaż w zakresie przygotowania Planów Zrównoważonej Mobilności Miejskiej (SUMP).

Do udziału w konferencji, która odbędzie się w warszawskim Hotelu Mariott 15 kwietnia tego roku, zapraszamy nie tylko miasta, które zadeklarowały swój udział w pilotażu. Do przybycia na spotkanie zachęcamy również przedstawicieli miast, którzy chcą bliżej poznać ideę SUMP lub szukają odpowiedzi, jak udoskonalić czy zaktualizować już istniejące plany zrównoważonej mobilności.

Konferencja będzie spotkaniem praktyków i środowiska naukowego. Obecność potwierdzili już przedstawiciele Politechniki Krakowskiej, Politechniki Warszawskiej, Uniwersytetu Gdańskiego. W panelach dyskusyjnych wezmą udział pracownicy trójmiejskich Zarządów Dróg i Zieleni, Zarządu Transportu Miejskiego w Warszawie czy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów w Jaworznie. W spotkaniu uczestniczyć będą także goście z Komisji Europejskiej, Jaspers, Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwa Infrastruktury, Centrum Unijnych Projektów Transportowych.

Szczegółową agendę konferencji oraz formularze rejestracyjne można znaleźć w zakładce poświęconej spotkaniu. Po więcej informacji o SUMP zapraszamy na naszą specjalną stronę: www.pois.gov.pl/sump