Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Nie zwlekaj i zrealizuj noworoczne postanowienie już dziś!

Nadszedł czas świątecznych przygotowań. W sklepach stoją już choinki, a w radiu usłyszeć można „Last Christmas”. Rozglądamy się za upominkami dla bliskich, planujemy ze znajomymi sylwestra i w tym całym zabieganiu dopiero 1 stycznia przypominamy sobie o noworocznych postanowieniach... 

A może warto by tak wyprzedzić czas? Jeśli nie skończyłeś jeszcze 30 lat, chcesz zdobyć nowe umiejętności i marzy Ci się fajna praca, mamy dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia.  Zaplanuj swój rozwój już dziś i wejdź w Nowy Rok z przytupem, z gotowym planem działania. Poniżej znajdziesz zestawienie projektów z całej Polski,  do których możesz zgłosić się w grudniu i styczniu.  W ofercie znajdziesz kursy, staże, praktyki, szkolenia i wiele innych (np. możliwość spotkania z doradcą zawodowym). Wybierz swoje województwo i sprawdź na jakie wsparcie możesz liczyć.

Jeśli masz pytania zadzwoń, wyślij maila lub umów się na spotkanie – w ten sposób rozwiejesz swoje wątpliwości. Nie wahaj się. Udział w wybranym projekcie nic nie kosztuje, a może dać Ci dużo satysfakcji. 

Korzystając z okazji, już teraz życzymy Ci aby Nowy Rok był czasem zaangażowania i pasji. I byś czerpał garściami z wszelkich – także funduszowych – możliwości własnego rozwoju! Polub naszą stronę na FB i na Instagramie i śledź niusy oraz nadchodzące wydarzenia.