Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Gdzie szukać pieniędzy na innowacje? Dowiedz się podczas webinarium.

Masz firmę? Chcesz stworzyć nowe produkty i technologie? Brakuje Ci finansowania? Pomyśl o Funduszach Europejskich. Zapraszamy na bezpłatne webinarium o dotacjach z „szybkiej ścieżki” na badania rozwojowe i prace przemysłowe .

Od 4 maja przedsiębiorcy mogą starać się o dofinansowanie na tworzenie innowacji w ramach działania 1.1.1, czyli tak zwanej „szybkiej ścieżki”. Szybka ścieżka to dużo udogodnień dla przedsiębiorców – ograniczono do minimum liczbę składanych dokumentów, wprowadzono panel ekspertów gospodarczych , a decyzję o dofinansowaniu poznaje się w ciągu 60 dni, od końca miesiąca kalendarzowego, w którym wpłynął wniosek.

Jak skorzystać z tego instrumentu? Jakie projekty mają największe szanse na dotacje? Na te i inne pytania odpowie Marcin Chrzanowski, kierownik Działu Projektów Komercyjnych w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju.

Spotkanie poświęcone „szybkiej ścieżce” będzie pierwszym z cyklu webinariów o Funduszach Europejskich. Przez następne tygodnie Wirtualna Polska będzie organizowała kolejne spotkania. Każde będzie poświęcone inny rodzajom dotacji. Na pytania internautów będą odpowiadać eksperci Funduszy Europejskich.

Jak się zarejestrować?

Aby wziąć udział w webinarium, należy wcześniej zarejestrować się

Webinaria realizowane są w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.