Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Słupsku „Dotacje na nowe rozwiązania społeczne”- spotkanie odwołane!

Informacje o spotkaniu

SPOTKANIE ODWOŁANE

***

Celem spotkania jest przedstawienie możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich na wdrożenie nowatorskich rozwiązań odpowiadających na potrzeby społeczne.

Spotkanie organizowane przez Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku odbędzie się w piątek 27 marca 2020 r. w Słupskim Inkubatorze Technologicznym, przy ul. Portowej 13B w Słupsku (sala konferencyjna I piętro) od 10:00 do 12:00. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie do dnia 25 marca 2020 r. wypełnionego formularza zgłoszeniowego na adres slupsk.pife@pomorskie.eu lub zgłoszenie telefoniczne pod numerami: 59 714 18 44 lub 59 714 18 45.

Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem na listę uczestników spotkania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. 

Dla kogo

Dla wszystkich osób zainteresowanych tematyką innowacji społecznych.

Program spotkania

W programie spotkania m.in.:

  • Zostań innowatorem społecznym – przegląd możliwości wraz z omówieniem wybranych projektów oferujących granty na realizację innowacji społecznej. Między innymi Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu przedstawi projekt „Inkubator Innowacji Społecznych Generator Dostępności".
  • Program Dostępność Plus – omówione zostaną aktualne konkursy.
  • Program Aktywni Obywatele – Fundusz Krajowy – jeden z 11 programów prowadzonych w Polsce ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego i Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2014-2021 i jeden z dwóch programów przeznaczonych na wsparcie działalności organizacji społecznych. Celem Funduszu jest wzmocnienie społeczeństwa obywatelskiego, aktywności obywatelskiej oraz upodmiotowienie grup zagrożonych wykluczeniem.
  • Źródła informacji o Funduszach Europejskich – Odpowiemy na pytania  i pomożemy dobrać odpowiednie wsparcie.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Słupsku
ul. Portowa 13B
76-200 Słupsk
tel.: 59 714 18 44, 59 714 18 45
e-mail slupsk.pife@pomorskie.eu