Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkania na temat pożyczek dla przedsiębiorców we Wrocławiu i Legnicy

Informacje o spotkaniach

Dolnośląskie Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich (PIFE) zapraszają na spotkania informacyjne dotyczące wsparcia dla przedsiębiorców w postaci niskooprocentowanych pożyczek finansowanych ze środków europejskich. W spotkaniach w roli prelegentów będą uczestniczyć przedstawiciele Banku Gospodarstwa Krajowego, którzy przedstawią zasady udzielania pożyczek oraz warunki wsparcia.

Spotkanie we Wrocławiu odbędzie się 16 października 2017 r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego (ul. Walońska 3-5) w godzinach 10.00-12.30.
Zgłoszenia udziału w spotkaniu we Wrocławiu należy przesyłać na adres pife@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu: 71 776 95 01.

Spotkanie w Legnicy odbędzie się 17 października 2017 r. w siedzibie Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Legnicy, ul. Rycerska 24 (budynek Letia Business Center, sala NOX), w godzinach 10.00-13.00.
Zgłoszenia udziału w spotkaniu w Legnicy należy przesyłać na adres pife.legnica@dolnyslask.pl Informacje na temat spotkania można uzyskać pod numerem telefonu 76 723 54 80, 76 723 54 81.

Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń. Sala, w której odbędą się spotkania, są dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Prosimy o zgłaszanie potrzeb osób z niepełnosprawnościami na etapie rekrutacji.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny. Zapraszamy!

Dla kogo

Do udziału w spotkaniach zapraszamy przedstawicieli mikro, małych i średnich przedsiębiorstw z Dolnego Śląska

Program spotkań

Program spotkań przewiduje

  • prezentację założeń wsparcia w ramach instrumentów zwrotnych;
  • omówienie warunków udzielania pozyczek;
  • wskazanie instytucji bezpośrednio udzielajacych wsparcia.

Dodatkowo podczas spotkania w Legnicy zostanie omówiony temat Bazy Usług Rozwojowych oraz dofinansowania na podnoszenie kwalifikacji pracowników.

Organizatorzy spotkań:

Organizator spotkania we Wrocławiu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu
Wybrzeże Słowackiego 12-14
50-411 Wrocław
tel. 71 776 95 01
e-mail pife@dolnyslask.pl

Organizator spotkania w Legnicy

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Legnicy
ul. Rycerska 24
53-422 Legnica
tel. 76 723 54 81
e-mail pife.legnica@dolnyslask.pl