Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Fundusze Europejskie dla osób z niepełnosprawnościami – webinarium 22 listopada

Informacje o webinarium

Jesteś osobą z niepełnosprawnością i chciałbyś dowiedzieć się, co oferują Fundusze Europejskie? Przygotowujesz projekt i chciałbyś poznać wymogi dostosowania go do potrzeb osób z niepełnosprawnością? Zapraszamy na webinarium.

Już we wtorek, 22 listopada, o godz. 9.30 zapraszamy na kolejne z cyklu internetowych seminariów organizowanych przez Dziennik Gazetę Prawną. Dowiesz się z niego, jakie formy wsparcia oferują Fundusze Europejskie dla osób z niepełnosprawnościami. A jeżeli przygotowujesz projekt – poznasz zasady dostosowania projektów do potrzeb osób z niepełnosprawnością.

W webinarium jako paneliści wezmą udział eksperci z m.in. Ministerstwa Rozwoju, Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Będą także odpowiadali na zadawane na bieżąco pytania uczestników.

Webinarium transmitowane będzie na żywo na stronie Dziennika

Aby wziąć udział w webinarium, należy wcześniej zarejestrować się na stronie: www.gazetaprawna.pl/webinar.

Zapraszamy także do obejrzenia relacji z poprzednich webinariów:

  • Dotacje dla MŚP, Innowacyjność, Współpraca Nauki i Biznesu;
  • Fundusze Europejskie na założenie własnej działalności lub start-upów;
  • Przygotowanie wniosku o dotację i realizacja projektu;
  • Wsparcie na rozwój kompetencji pracowników. 

Webinarium jest elementem projektu „Fundusze Europejskie – praktycznie” realizowanego przez Infor Biznes w ramach konkursu dotacji na działania informacyjne poświęcone Funduszom Europejskim, organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju.