Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Lublinie

Zanim skorzystasz z usług punktu zobacz, czy podobne pytanie nie zostało już zadane, zobacz często zadawane pytania.

Napisz do nas

kontakt@feu.lubelskie.pl

Godziny pracy:
Pon. 7.30-18.00, wt. - pt. : 7.30-15.30.

Telefony do konsultantów

tel: 081 441 68 65, 081 441 68 64, 081 441 65 47, 081 441 65 46 infolinia: 800 175 151 fax: 081 441 68 65 E-mail kontakt@feu.lubelskie.pl

Skontaktuj się z nami

PYTANIE O UZYSKANIE DOTACJI

Prosimy o przygotowanie informacji na temat: Kim jest podmiot starający się o dofinansowanie? Osoba, która chce założyć działalność gospodarczą, Firma (branża, liczba pracowników, roczny obrót), Organizacja pozarządowa, Administracja publiczna, Instytucja kultury, Rolnik, Instytucja naukowo-badawcza, Osoba fizyczna, Szkoła wyższa, Jednostka szkolnictwa powszechnego, Inna (jaka?), W jakim województwie realizowany będzie projekt, czy jest to obszar wiejski czy miejski? Krótki opis projektu - na czym polega i czemu ma służyć? Jaki będzie szacunkowy budżet projektu?

 

PYTANIE O ROZLICZANIE PROJEKTU

Prosimy o przygotowanie poniższych informacji: Nazwa programu i numer działania, którego dotyczy projekt, Data i numer naboru, w którym przyznano Państwu dotację, Kto realizuje projekt? (np. firma, fundacja, stowarzyszenie), Gdzie Państwo realizują projekt? (województwo, czy jest to miasto czy obszar wiejski), Treść pytania – czego dotyczą wątpliwości, jakie problemy czy niejasności możemy pomóc rozwiązać? Proszę zwrócić uwagę, że informacje podawane przez PIFE nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających poszczególnymi Programami Operacyjnymi i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego.

Pracownicy PIFE nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie. Sytuacja ta ma miejsce w związku z tym, że Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich nie zastępują instytucji odpowiedzialnych za przyznawanie dofinansowania i wydawania dokumentów i ich interpretacji.

 

Skontaktuj się z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Lublinie

Zanim zadasz nam pytanie, prosimy o kilka informacji o Twoim projekcie, które pomogą nam w sprawnym udzieleniu odpowiedzi.

 

Administratorem danych jest Marszałek Województwa Lubelskiego z siedzibą w Lublinie ul. Artura Grottgera 4. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osoba, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

 

6+0=