Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Nie masz pomysłu na innowację? STEP Ci pomoże

Wstęp

Słyszałeś o innowacjach, pracach badawczo-rozwojowych, ale kojarzą Ci się z poszukiwaniem leku na raka lub konstrukcją łazika na Marsa? To nie do końca tak. Skorzystaj z instrumentu Innovation Coach i dołącz do grona przedsiębiorców-innowatorów. Pomożemy Ci zbadać potencjał innowacyjny Twojego przedsiębiorstwa, przeanalizujemy branżę, w której działasz, zbadamy Twoje dotychczasowe działania, zasoby kadrowe, kulturę innowacji. Na koniec przygotujemy specjalnie dla Ciebie koncepcję wdrożenia innowacji w Twojej firmie.

Dla kogo?

Dla tych przedsiębiorców, którzy chcą prowadzić działalność badawczo-rozwojową, inwestować w centra badawczo-rozwojowe, wdrażać pozyskane od jednostek naukowych wyniki badań, wychodzić ze swoimi produktami i usługami na rynki zagraniczne, ale mają w tych obszarach niewielkie doświadczenia lub nie mają go wcale. Równocześnie nie mają doświadczenia lub mają niewielkie w pozyskiwaniu środków europejskich w szczególności z Programu Inteligentny Rozwój oraz Horyzont 2020. 

Co musisz mieć?

W zasadzie nic. Może poza chęcią zmiany i gotowością do poszukiwania nowych rozwiązań. 

Jak?

Wejdź na stronę www.innovationcoach.pl i zarejestruj swoje przedsiębiorstwo. 

Co dzieje się dalej?

Zadzwoni do Ciebie konsultant, który wstępnie przeanalizuje doświadczenie Twojej firmy pod kątem innowacji i pozyskiwania środków europejskich.

Uwaga! W tym przypadku, im mniejsze masz doświadczenie, tym lepiej. Po przejściu weryfikacji, zostanie Ci przydzielony coach innowacji, który najpierw przyjrzy się branży, środowisku, a następnie w trakcie bezpośredniej współpracy z Tobą zbada dotychczasowe doświadczenie przedsiębiorstwa, jego potencjał oraz możliwości i zasoby w zakresie B+R+I – sytuację finansową, kadrową, infrastrukturalną, kulturę innowacji.

Co zyskujesz?

Dzięki Innovation Coach dowiesz się, co zrobić, aby rozpocząć prace badawcze-rozwojowe w Twoim przedsiębiorstwie, wprowadzić nowe rozwiązania, a także pozyskać na nie fundusze z Unii Europejskiej.

Dostaniesz od nas przygotowaną specjalnie dla Ciebie i we współpracy z Tobą analizę potencjału innowacyjnego Twojego przedsiębiorstwa opracowaną w formie przystępnego i przejrzystego raportu.

Raport zawiera:

  • Informację o kierunkach i sposobach wdrożenia innowacji w Twoim przedsiębiorstwie,
  • Wskazanie możliwych źródeł  finansowania Twoich innowacji z Funduszy Europejskich, w szczególności z Programu Inteligentny Rozwój i z Programów Komisji Europejskiej,
  • Analizę SWOT Twojego przedsiębiorstwa w kontekście szans i możliwości związanych z rozpoczęciem działalności innowacyjnej,
  • Analizę potencjału Twojego przedsiębiorstwa,
  • Możliwość rozmowy z doświadczonym ekspertem,
  • Innowacyjne know how oparte na wieloletnim doświadczeniu i wiedzy eksperta. 

Kto będzie Twoim coachem innowacji?

Coach to ekspert branżowy – naukowiec, praktyk, posiadający z jednej strony wiedzę o aktualnych trendach i nowościach w branży, z drugiej strony  doświadczenie i kompetencje w obszarze analizy potencjału przedsiębiorstw. Wszyscy nasi coachowie posiadają również praktyczne doświadczenie w ocenie wniosków składanych w konkursach w Programie Innowacyjna Gospodarka oraz Inteligentny Rozwój. Coacha dobierzemy pod kątem branży, w której prowadzisz swoją działalność.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.innovationcoach.pl

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

  

< powrót do poprzedniej strony