Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium dla firm pn. „O innowacjach po prostu – wprowadzenie w tematykę innowacyjności”

Informacje o spotkaniu

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie zaprasza na bezpłatne webinarium wprowadzające w tematykę innowacji.

Na spotkaniu przedstawimy podstawowe zagadnienia związane z tematyką innowacji oraz wskażemy bezpłatne narzędzia i ścieżki wsparcia, z których można korzystać przy określaniu swoich potrzeb, oczekiwań, potencjału, a także tworzenia projektu w zakresie innowacji.

Webinarium odbędzie się 3 lutego 2021 r. w godz. 10:00-10:45 i będzie dostępne poprzez Platformę Cisco Webex Meetings po wcześniejszej rejestracji.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy.

Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego, otrzymają Państwo potwierdzenie rejestracji, a na dzień przez spotkaniem również link do webinarium wraz z technicznymi informacjami na temat sposobu połączenia.

Instrukcja połączenia jest też dostępna bezpośrednio pod formularzem zgłoszeniowym na webinarium.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt z organizatorem.

Dla kogo

Na webinarium zapraszamy firmy, które mają pomysły na nowe, innowacyjne rozwiązania lub dopiero poszukują własnej ścieżki rozwoju w oparciu o innowacje.

Program spotkania

Podczas webinarium przedstawimy:

  • podstawowe pojęcia dotyczące innowacji (rodzaje innowacji, typy prac badawczych i poziomów gotowości technologicznej)
  • bezpłatne narzędzia i ścieżki wsparcia, z których można korzystać przy określaniu potrzeb, oczekiwań i potencjału innowacyjnego firmy, a także tworzenia projektu w zakresie innowacji.

W trakcie trwania webinarium i po zakończonej prezentacji uczestnicy będą mogli zadawać pytania dotyczące tematyki webinarium.

Organizator spotkania

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krakowie
ul. Wielicka 72 B
tel. 12 616 06 76
fax. 12 299 09 41
e-mail fem@umwm.malopolska.pl