Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Szkolenia dla organizacji pozarządowych na temat pozyskiwania Funduszy Europejskich

Informacje o szkoleniach

Jeśli reprezentujesz organizację pozarządową i chcesz się dowiedzieć, jak poszerzyć zakres jej działalności korzystając z Funduszy Europejskich, skorzystaj z możliwości, jakie daje projekt „Fundusze Europejskie dla organizacji pozarządowych w Polsce”.

W każdym województwie odbędą się seminaria informacyjne, warsztaty tematyczne oraz indywidualne i grupowe konsultacje dotyczące przygotowania projektu i wypełnienia wniosku aplikacyjnego do konkretnego programu. Proponujemy również udział w webinariach i szkoleniach e-learningowych.

Rejestracja na platformie www.ckngo.pl umożliwi dostęp do eksperckich publikacji, moderowanych forów dyskusyjnych oraz cyklicznych informacji w formie newsletterów i smsów.

Zgłoszenia na szkolenia odbywają się on-line na stronie www.ckngo.pl.

Dla kogo

Szkolenia są przeznaczone dla  przedstawicieli organizacji pozarządowych z całej Polski, również osób z niepełnosprawnościami. Udział w szkoleniach jest bezpłatny.

Organizator szkoleń

Towarzystwo Amicus
ul. Brukowa 28/8
15-889 Białystok
tel. +48 22 629 17 24
e-mail: biuro@ckngo.pl

Projekt jest realizowany w ramach „Konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020” organizowanego przez Ministerstwo Rozwoju.