Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Startują bezpłatne szkolenia z Funduszy Europejskich na lata 2014-2020

Już wkrótce ruszają bezpłatne szkolenia, seminaria, webinaria dotyczące możliwości wykorzystania Funduszy Europejskich w latach 2014-2020. Działania będą realizowane w całej Polsce do końca września 2015 r. Uczestnicy seminariów dowiedzą się na jakie projekty mogą otrzymać dofinansowanie, jak ubiegać się o dotacje, a także gdzie szukać informacji na temat naborów wniosków oraz zasad przyznawania dotacji.

Dla kogo

Szkolenia skierowane będą do przedsiębiorstw, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego, organizacji pozarządowych, a także sektorów edukacji, nauki, zdrowia, kultury, rynku pracy.

Gdzie szukać informacji

Informacje na temat rekrutacji i harmonogramów szkoleń będą publikowane sukcesywnie na naszym portalu w zakładce szkolenia i konferencje.  Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń i rekrutacji będą pojawiać się na stronach organizatorów. Aby śledzić na bieżąco informacje, zachęcamy do zapisania się na nasz newsletter

Organizatorzy

Szkolenia będą realizowane przez partnerów społecznych, którzy zostali wybrani przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju w drodze konkursu dotacji na działania edukacyjne w zakresie Funduszy Europejskich na lata 2014-2020.

  • Związek Rzemiosła Polskiego – projekt edukacyjny dla przedstawicieli przedsiębiorców z sektora MSP realizowany w całej Polsce.
  • Krajowa Izba Gospodarcza – projekt edukacyjny dla przedstawicieli przedsiębiorców, Jednostek Samorządu Terytorialnego, sektora rynku pracy, edukacji i nauki realizowany w całej Polsce.
  • Konfederacja Lewiatan – projekt edukacyjny dla przedstawicieli przedsiębiorców z sektora MMSP realizowany w 11 województwach: kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, dolnośląskie, łódzkie, śląskie, świętokrzyskie, lubelskie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie.
  • Fundacja Rozwoju Innowacji i Gospodarki – projekt edukacyjny dla przedstawicieli przedsiębiorców realizowany w 6 województwach: zachodniopomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie, kujawsko-pomorskie, podlaskie, lubuskie.
  • Stowarzyszenie Biuro Obsługi inicjatyw Społecznych BORIS – projekt edukacyjny dla przedstawicieli przedsiębiorców, sektora edukacji, nauki, rynku pracy, zdrowia i kultury realizowany w 4 województwach: mazowieckie, pomorskie, warmińsko-mazurskie i podlaskie.
  • Fundacja Fundusz Współpracy – projekt edukacyjny dla przedstawicieli jst realizowany w 8 województwach: podkarpackie, świętokrzyskie, lubelskie, małopolskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie, łódzkie.