Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Czy wiesz, jak mogą ci pomóc Fundusze Europejskie?

Czy wiesz, że Fundusze Europejskie mogą Ci pomóc w realizacji twoich planów? Wiesz, że możesz pozyskać pieniądze na start własnego biznesu, skorzystać z licznych staży i szkoleń, które poprawią twoją pozycję na rynku pracy. Nie wiesz, gdzie szukać informacji i od czego zacząć? Na wszelkie pytania odpowiemy podczas webinarium już 15 listopada. Zapraszamy na godzinę 19.00.

Jeżeli masz mniej niż 30 lat i nie możesz znaleźć pracy, do tego nie uczysz się, a na szkolenia i kursy nie masz pieniędzy, możesz liczyć na pomoc Funduszy Europejskich. Bez względu na to czy myślisz o rozwoju siebie, własnej firmy lub masz pomysł na innowacyjny start-up, to właśnie Fundusze Europejskie pomogą ci zrobić ten pierwszy krok. A także kolejny, i kolejny.

My natomiast dajemy ci możliwość zadania pytania bezpośrednio naszym ekspertom. Nie musisz wychodzić z domu. Wystarczy, że będziesz z nami na profilu Funduszy Europejskich na Facebooku o 19.00 we wtorek 15 listopada. Zaczynamy od krótkiej prezentacji przygotowanej przez naszych ekspertów. Dowiesz się jak Fundusze Europejskie wspierają na co dzień w drodze do sukcesu młodych Polaków. Powiemy krótko o dostępnych możliwościach, do kogo są one adresowane i dlaczego warto – tym razem – wyjść z domu i skorzystać z szansy i pozyskać fundusze unijne dla realizacji własnych planów. Pamiętaj, czekamy na Ciebie już 15 listopada na profilu Funduszy Europejskich na Facebooku. Startujemy punkt 19.00.