Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Czwartkowe webinaria Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) kontynuuje czwartkowy cykl webinariów dla wnioskodawców. Webinaria są skierowane do wszystkich przedsiębiorców z sektora MŚP zainteresowanych finansowymi instrumentami wsparcia udzielanymi ze środków Unii Europejskiej dla programów: Polska Wschodnia i Inteligentny Rozwój.

12 października o godzinie 10.00 odbędzie się czwarte webinarium poświęcone konkursowi „Badania na rynek” z programu Inteligentny Rozwój. Transmisja będzie dostępna na stronie Agencji. W trakcie trwania transmisji będzie możliwość zadawania pytań ekspertom. 

Kolejne webinarium odbędzie się 19 października o godzinie 10.00 i będzie dedykowane działaniu „Wzór na konkurencję” z programu Polska Wschodnia.

PARP uruchamia także cykl spotkań informacyjnych dla przedsiębiorców, na których w perspektywie unijnej na lata 2014-2020 czeka wsparcie finansowe. Najbliższe spotkanie dotyczące pełnej oferty Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości odbędzie się 25 października 2017 roku w Warszawie.

Harmonogram wszystkich spotkań jest dostępny na stronie PARP.