Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Chcesz zdobyć grę? Weź udział w naszym konkursie! Punkt informacyjny Funduszy Europejskich w Toruniu zaprasza do zabawy

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich zapraszają do udziału w konkursach. Do wygrania jest gra planszowa „Baw się w Fundusze!”.

Pierwszy z nich nosi tytuł „Selfie z funduszami”. Żeby wygrać musisz zrobić sobie zdjęcie tzw. „selfie” na tle tablicy punktu informacyjnego w dowolnym mieście w województwie. Dodatkowo swoje zdjęcie musisz opublikować na swoim profilu na Facebooku oraz udostępnić je w wydarzeniu „Baw się w fundusze” z hasztagiem #selfiezfunduszami. Pierwszych 50 osób, które pojawią się w naszym punkcie informacyjnym w Toruniu przy Placu Teatralnym 2 (budynek Urzędu Marszałkowskiego) i pokaże swoje zdjęcie otrzyma naszą grę.

Drugi z naszych konkursów polega na zrobieniu fotografii 5 unijnych tablic informacyjnych i okazanie ich w siedzibie punktu informacyjnego w Toruniu. Przy inwestycjach, które otrzymały dofinansowanie z UE znajdują się tablice informujące o pochodzeniu środków i wysokości dofinansowania. Zrób zdjęcie 5 różnych tablic, przyjdź do punktu i odbierz grę! Pierwszych 50 osób otrzyma grę planszową.

Nasza zabawa trwa od 5 do 16 listopada 2018 r. Więcej informacji pod numerem telefonu: 56 62 18 409.