Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Szkolenie w Chojnicach „Jak napisać dobry wniosek i biznesplan, aby otrzymać preferencyjną pożyczkę na założenie i rozwój działalności gospodarczej?”

Informacje o szkoleniu

Celem spotkania jest przekazanie informacji na temat zasad wypełniania wniosku i biznesplanu przy ubieganiu się o preferencyjne pożyczki na założenie i rozwój działalności gospodarczej na Pomorzu. 

Aby wziąć udział w szkoleniu, należy przesłać do 23 lipca 2019 roku wypełniony formularz zgłoszeniowy na adres punktinformacyjny@pomorskie.eu lub zgłosić się telefonicznie pod nr (52) 334 48 47. Otrzymanie potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia jest równoznaczne z wpisaniem się na listę uczestników szkolenia.

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Dla kogo

Spotkanie adresowane jest do osób chcących założyć lub rozwinąć własną działalność gospodarczą.

Program szkolenia

  • Przegląd preferencyjnych instrumentów finansowych dla biznesu dostępnych w województwie pomorskim, w tym m.in.: pożyczka na rozpoczęcie działalności gospodarczej, mikropożyczka, pożyczka turystyczna, pożyczka na zakup nieruchomości i inne,
  • Struktura wniosku i biznesplanu pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej - omówienie oraz prace warsztatowe z formularzem wniosku/biznesplanu,
  • Struktura wniosku pożyczki na rozwój działalności gospodarczej (np. mikropożyczka, pożyczka turystyczna oraz kredyt inwestycyjny) - omówienie wybranego wniosku oraz prace warsztatowe z formularzem wniosku.

 

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Chojnicach
ul. Wysoka 3
89-600 Chojnice
tel.: 52 334 48 47, 52 334 33 07
e-mail chojnice.pife@pomorskie.eu