Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Gorzowie Wielkopolskim „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na targi, misje gospodarcze i promocję produktów za granicą” - spotkanie odwołane

Informacje o spotkaniu

Szanowni Państwo!

W związku ze zbyt małą ilością zgłoszeń informujemy, iż spotkanie zostaje ODWOŁANE! Wszystkie osoby zainteresowane tematem zachęcamy do skorzystania z możliwości konsultacji indywidualnej z pracownikami Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. Istnieje także możliwość przesłania materiałów szkoleniowych w wersji elektronicznej (PDF). Osoby chcące skorzystać z tej opcji zachęcamy do przesłania zapytania na adres email lpi@lubuskie.pl. Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. mieści się w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gorzowie Wlkp., przy ulicy gen. Władysława Sikorskiego 107 na I piętrze w pokoju nr 115. Kontakt telefoniczny z pracownikami możliwy jest pod numerami: 95 7390-380; -377; -378; -386.

 

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim zaprasza na spotkanie informacyjne dla przedsiębiorców. 

Spotkanie odbędzie się 14 lutego 2019 r. od 10:00 do 13:00 w Gorzowie Wlkp., w budynku Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. gen. Władysława Sikorskiego 107 (sala konferencyjna nr 8, parter). Osoby zainteresowane spotkaniem prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Na zgłoszenia czekamy do 13 lutego 2019 r. 

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny z Lokalnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Gorzowie Wlkp. pod numerami telefonów: 95 7390-380; -377; -378; -386.O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Dla kogo

Spotkanie przeznaczone jest dla przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą w województwie lubuskim.

Program szkolenia

Podczas spotkania przekazane zostaną informacje dotyczące możliwości pozyskania środków bezzwrotnych na sfinansowanie udziału w targach i misjach gospodarczych oraz poruszone zostaną zagadnienia związane z promocją produktu za granicą. Omówione zostaną warunki przyznania wsparcia, wskazane zostaną dokumenty, strony internetowe oraz podmioty oferujące unijne środki.

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim 
ul. Sikorskiego 107
tel.: 95 7390378, 377, 386, 380 
e-mail lpi@lubuskie.pl