Serwisy Funduszy Europejskich

Serwisy Funduszy Europejskich

 

Programy na lata 2014-2020:

Link prowadzi do serwisu Programu Infrastruktura i ŚrodowiskoLink prowadzi do serwisu Programu Innowacyjna GospodarkaLink prowadzi do serwisu Programu Kapitał LudzkiLink prowadzi do serwisu Programu Rozwój Polski WschodniejLink prowadzi do serwisu Programu Pomoc TechnicznaLink prowadzi do serwisu Programu Europejskiej Współpracy Terytorialnej


strona:12345...40idź do:  
26-11-2014
Flaga Unii Europejskiej

Stan negocjacji programów na lata 2014-2020

Projekty programów krajowych zostały przekazane do oceny Komisji Europejskiej (KE) już w styczniu 2014 r., zaś programów regionalnych w połowie kwietnia br. Negocjacje programów krajowych trwają od lipca br. Komentarze KE do programów regionalnych zostały przekazane stronie polskiej w sierpniu br. We wrześniu odbyła się pierwsza runda spotkań regionów z KE. Podczas pierwszych sesji negocjacyjnych uzgodniono większość kwestii związanych z uwagami KE do krajowych i regionalnych programów operacyjnych. Podczas kolejnych rund negocjacji wszystkich programów krajowych i 7 regionalnych uzgodnione zostały wszystkie rozbieżności między KE a instytucjami zarządzającymi. 

więcej
25-11-2014

Wybory do Komitetu Monitorującego Program Infrastruktura i Środowisko 2014-2020

Rada Działalności Pożytku Publicznego ogłosiła rozpoczęcie głosowania na przedstawicieli organizacji pozarządowych do Komitetu Monitorującego Program Infrastruktura i Środowisko 2014-2020.

więcej
24-11-2014

Zapraszamy na spotkania informacyjne „Fundusze Europejskie - nowa perspektywa finansowa"

Pracownicy Sieci Punktów  Informacyjnych woj. świętokrzyskiego wraz z Regionalnym Ośrodkiem EFS w Ostrowcu Świętokrzyskim zapraszają na bezpłatne spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie - nowa perspektywa finansowa na lata 2014-2020”.  Głównym tematem będzie możliwość realizacji inwestycji w ramach nowej puli środków unijnych.

więcej
24-11-2014

Spotkanie informacyjne pt. "Założenia projektu Regionalnego Programu Województwa Śląskiego na lata 2014-2020"

W ramach działalności Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie śląskim Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach, zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym, które odbędzie się 1 grudnia 2014 r. Spotkanie poprowadzone będzie przez specjalistę ds. Funduszy Europejskich.

więcej
24-11-2014

Mobilny Punkt Informacyjny w Bytomiu i Żywcu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Katowicach zaprasza na bezpłatne konsultacje z zakresu możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej, w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego.

więcej
24-11-2014

"Formy wsparcia z Funduszy Europejskich osób planujących prowadzenie własnej działalności gospodarczej” - spotkanie informacyjne w Siemiatyczach

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Białymstoku wraz z Podlaską Fundacją Rozwoju Regionalnego zapraszają 9 grudnia 2014 r. na spotkanie informacyjne w Siemiatyczach  pt. "Formy wsparcia z Funduszy Europejskich osób planujących prowadzenie własnej działalności gospodarczej".
więcej
24-11-2014

"Środa z Funduszami" dla organizacji pozarządowych województwie kujawsko-pomorskim

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie kujawsko-pomorskim zapraszają 3 grudnia 2014 r. na cykl bezpłatnych spotkań informacyjnych pt. "Środa z Funduszami dla organizacji pozarządowych".

więcej
21-11-2014
logotyp województwa łódzkiego

Mobilny Punkt Informacyjny w Grabowie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza 8 grudnia 2014 r. na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

więcej
21-11-2014

Własna działalność gospodarcza? - spotkanie informacyjne w Ostrołęce

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Ostrołęce serdecznie zaprasza na spotkania informacyjne dla osób planujących otwarcie działalności gospodarczej oraz zainteresowanych zagadnieniami związanymi z Funduszami Europejskimi w nowej perspektywie finansowej na lata 2014-2020.

więcej
21-11-2014

Spotkania informacyjne dla mazowieckich przedsiębiorstw w Płocku - nowa perspektywa finansowa

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Płocku serdecznie zaprasza na spotkania informacyjne pt. „Instrumenty zwrotne dla MŚP oraz finansowanie działalności przedsiębiorców w nowej perspektywie finansowej 2014-2020”.

więcej
21-11-2014
logotyp województwa łódzkiego

Mobilny Punkt Informacyjny w Daszynie

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łowiczu zaprasza 2 grudnia 2014 r. na bezpłatne konsultacje w ramach Mobilnego Punktu Informacyjnego w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

więcej
21-11-2014
logotyp województwa łódzkiego

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi zaprasza na szkolenie pn. „Ocena oddziaływania na środowisko w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich”

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Łodzi, będący częścią ogólnopolskiej Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich, zaprasza do udziału 1 grudnia 2014 r. w szkoleniu pn. „Ocena oddziaływania na środowisko w projektach finansowanych z Funduszy Europejskich”.

więcej
21-11-2014

Spotkanie informacyjne dla organizacji pozarządowych na Mazowszu

Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich Mazowieckiej Jednostki Wdrażania Programów Unijnych zapraszają do udziału w spotkaniach informacyjnych z cyklu „Środa z Funduszami dla Organizacji Pozarządowych” na terenie województwa mazowieckiego.

więcej
21-11-2014
logotyp województwa łódzkiego

„Nowe założenia dotyczące realizacji projektów w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego” - spotkanie informacyjne w Sieradzu

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sieradzu zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym pt. „Nowe założenia dotyczące realizacji projektów w formule Partnerstwa Publiczno-Prywatnego”, które odbędzie się 3 grudnia 2014 r. w Urzędzie Miasta Sieradza.

więcej
21-11-2014
herb województwa świętokrzyskiego

Lokalny Punkt Informacyjny w Busku Zdroju zaprasza na cykl spotkań informacyjnych „Fundusze Europejskie - nowa perspektywa finansowa"

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Busku Zdroju zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne „Fundusze Europejskie - nowa perspektywa finansowa na lata 2014-2020”. Głównym tematem będzie możliwość realizacji inwestycji w ramach nowej puli środków unijnych.

więcej
strona:12345...40idź do:  


Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

Portal współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Pomoc Techniczna
2013 © Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju

NSS Unia Europejska