Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Zaproszenie na konferencję online podsumowującą realizację projektu pt.: „KOŁOBRZEG. HUMAN, PART and SPACE”

Prezydent Miasta Kołobrzeg – Anna Mieczkowska zaprasza na konferencję online podsumowującą realizację projektu pt.: „KOŁOBRZEG. HUMAN, PART and SPACE”.

Dzięki projektowi „KOŁOBRZEG. HUMAN, PART and SPACE” powstał System Informacji Przestrzennej.
Projekt miał też na celu zwiększenie zaangażowania mieszkańców w kreowaniu rozwoju miasta oraz współzarządzaniu miastem poprzez nowoczesne formy partycypacji społecznej i komunikacji z urzędem.
Działania w ramach „KOŁOBRZEG. HUMAN, PART and SPACE” koncentrowały się ponadto na zwiększeniu samodzielności mieszkańców w zakresie pozyskiwania, przetwarzania i upubliczniania danych i informacji o mieście.

Konferencja podsumowująca odbędzie się 2 grudnia 2021 roku o godz. 10.00. Transmisja konferencji dostępna będzie na kanale YouTube Urzędu Miasta Kołobrzeg
Celem konferencji będzie zaprezentowanie i podsumowanie rezultatów osiągniętych w wyniku realizacji projektu.Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie www.gis.kolobrzeg.pl.

Projekt "KOŁOBRZEG. HUMAN, PART and SPACE" był współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Pomoc Techniczna 2014-2020.