Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

„Startup na 5-tkę”. Ruszył konkurs dla uczniów z Polski Wschodniej

Konkurs został przygotowany z myślą o wszystkich uczniach biorących udział w „Lekcji o Funduszach Europejskich. Przedsiębiorczość”. Do udziału zachęcamy w szczególności tych, którzy są zainteresowani tematyką funduszy unijnych i w przyszłości chcieliby stworzyć swój własny innowacyjny biznes.

Na czym polega konkurs?

Konkurs składa się z dwóch etapów. W pierwszym, 3-osobowe grupy uczniów przedstawiają swoje pomysły biznesowe w formie bardzo prostych wniosków o dofinansowanie. Najlepszych 20 wniosków zostanie ocenionych przez grono ekspertów z platform startowych. Są to osoby, które na co dzień pracują w środowisku startupów.

5 najlepszych zespołów weźmie udział w drugim etapie – evencie „Startup na 5-tkę”. Będzie on miał miejsce 20 czerwca na terenie Lubelskiego Parku Naukowo-Technologicznego. Finaliści będą mogli osobiście zaprezentować swoje pomysły przed gronem startupowych ekspertów.

Główną nagrodą w konkursie jest możliwość zdobycia unikatowego doświadczenia - spotkania z ekspertami startupowymi i przetestowania na własnej skórze, jak działają startupy i dotacje unijne. Finaliści mogą również liczyć na drobne nagrody rzeczowe.

Jak przesłać zgłoszenie?

Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i zgody rodziców/opiekunów na udział uczniów w konkursie (pliki poniżej).

Termin na przesłanie zgłoszeń: 26 maja 2017 r. 

Dokumenty do pobrania

Regulamin konkursu (PDF 584 KB)

Formularz zgłoszeniowy (DOC 2 MB)

Oświadczenie rodzica/opiekuna (PDF 480 KB)

Zasady przygotowania prezentacji na event (PDF 504 KB)

Karta oceny zgłoszeń (PDF 415 KB)

Organizatorzy

Ministerstwo Rozwoju

Exacto Sp. z o.o.