Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Poznajcie nowe „eFEkty”

Zima naprawdę da się lubić! Gdzie można w tym czasie pojechać i co warto zobaczyć? Wiele ciekawych propozycji znajdziecie w naszym biuletynie. Zabieramy Was w wyjątkową podróż po Polsce. Jesteście gotowi? A więc ruszamy!

Podczas tej wyprawy odwiedzamy miejsca, które powstały lub zmieniły się m.in. dzięki Funduszom Europejskim. Wpadamy do ośrodka Kurza Góra w województwie warmińsko-mazurskim. To prawdziwy raj dla narciarzy! Zaglądamy też do Zakopanego. Ma ono do zaoferowania nie tylko piękne widoki, ale też niesamowite dziedzictwo kulturowe. Przekonacie się o tym, odwiedzając odnowione filie Muzeum Tatrzańskiego.

Lubicie historię i odkrywanie tajemnic? Ruszajcie z nami do Poznania. W Centrum Szyfrów Enigma spróbujecie swoich sił w kodowaniu i odczytywaniu ukrytych wiadomości. Zabieramy Was też na Górny Śląsk, do Zabrza. Na spragnionych wrażeń turystów czekają tu magiczne podziemia Sztolni Królowa Luiza.

Ale podróże i miłe spędzanie czasu to nie wszystko. W naszym biuletynie poruszamy też inne ważne tematy. Piszemy m.in. o sztucznej inteligencji, a także systemie, który zwiększa bezpieczeństwo statków na morzu, i nowym sposobie na ratowanie zabytków.

Zapraszamy do lektury!

Zobacz nowe eFEkty - po prawej stronie zdjęcie pary w zimowych czapkach