Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Kolejna edycja konkursów na Facebooku Funduszy Europejskich! Dołącz do nas

Informacja o konkursie na profilu Fundusze Europejskie. Na zdjęciu widać dziewczynę zdmuchującą z dłoni różnokolorowe cekiny.

Trzecia edycja konkursu!

Nowy rok zaczynamy od wielkiego powrotu! Przed nami trzecia już edycja cyklu rozdań darmowych biletów do miejsc dofinansowanych z Funduszy Europejskich! Posty konkursowe publikowane na naszym profilu cieszyły się wyjątkowym zainteresowaniem, a lawina zgłoszeń, komentarzy, reakcji i udostępnień kolejny raz przekroczyła nawet najśmielsze oczekiwania. Po zakończeniu poprzedniej edycji otrzymaliśmy wiele wiadomości od obserwatorów naszego profilu, którzy już nie mogą doczekać się kolejnych rozdań.

Dołącz do nas!

Dlatego nie czekamy i już teraz rozpoczynamy planowanie kalendarza kolejnych rozdań. W związku z tym serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich beneficjentów, którzy chcieliby przyłączyć się do naszego projektu! Jest to świetna okazja do szerokiej promocji efektów wykorzystania Funduszy Europejskich, a jednocześnie beneficjentów, którzy skorzystali z unijnych środków.

Twój projekt skorzystał z Funduszy Europejskich? Chciałbyś przekazać na nasz konkurs darmowe bilety wstępu, o które powalczą internauci? Napisz do nas na adres e-mail: Marcelina.Bienias@mfipr.gov.pl