Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Fundusze dla młodych

Szansa na start

Jesteś młody i nie uczysz się, nie studiujesz, nie pracujesz? Szukasz swojej własnej drogi, ale wciąż nie wiesz, jaki zawód byłby odpowiedni dla Ciebie? Jeśli właśnie teraz myślisz o swojej przyszłości, to jesteś w odpowiednim miejscu!

Od czego zacząć?

Poniżej znajdziesz  listę aktualnie dostępnych projektów, w tym też  praktyk i szkoleń. Sprawdź, czy możesz skorzystać z któregoś z nich. Wybierz tabelę odpowiednią dla województwa, w którym mieszkasz. Tam znajduje się lista aktualnych i otwartych projektów, do których możesz się zgłosić  we wrześniu i w październiku. Wyślij emaila, zadzwoń albo osobiście porozmawiaj z doradcami, którzy pomogą Ci na etapie rekrutacji, a także odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.

Nic straconego

Jeśli teraz nie znalazłeś nic dla siebie, odwiedź nasz Portal ponownie lub skontaktuj się z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich. Znajdują się one w całej Polsce.

Warto zadbać o swoją przyszłość już teraz! Nie zwlekaj. Powodzenia!

Poznaj szczegóły

Jeśli jesteś zainteresowany, szczegółowe informacje o wszystkich trwających naborach w poszczególnych województwach znajdziesz poniżej:

 

Fundusze Europejskie dla młodych