Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Do 11 lutego trwają konsultacje pomysłów na projekty składane w pierwszym naborze Interreg Europa Środkowa 2021-2027

Ostatnim dniem, w którym można otrzymać konsultację pomysłu na projekt, przed końcem pierwszego naboru wniosków, jest 11 lutego br. Wszyscy zainteresowani powinni zgłosić chęć konsultacji wcześniej i umówić termin z ekspertem z wspólnego sekretariatu (WS) programu.

Konsultacje odbywają się w formie wideokonferencji z wyznaczonym pracownikiem WS poprzez platformę dla wnioskodawców (Applicant Community). Wnioskodawcy przysługuje tylko jedna konsultacja dla jednej propozycji projektu. Najlepiej, aby konsultowany pomysł na projekt był możliwie pełny. Informację o tym, jak wnioskować o konsultację i przygotować się do niej można znaleźć na platformie.

Baner platformy dla wnioskodawców

Program opracował narzędzie do samooceny, które pozwala sprawdzić wnioskodawcy, czy wniosek aplikacyjny odpowiada zasadom i oczekiwaniom programu.

Dla Wszystkich zainteresowanych ofertą programu, którzy chcą dołączyć w roli partnera do projektów przygotowywanych przez inne instytucje zachęcamy do zapoznania się z pomysłami na projekty publikowanymi na platformie dla wnioskodawców (Applicant Community). Obecnie 76 pomysłów na projekt czeka na polskiego partnera!