Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Ciekawy, nieoczywisty pomysł na wakacje

Macie już jakieś pomysły na tegoroczne wakacje? Jeśli nie, to latem zapraszamy do udziału w darmowych szkoleniach z #funduszeeuropejskie! Może właśnie podczas tych wakacji pomyślisz o założeniu własnego biznesu? A może szkolenie albo staż pozwoli Ci zdobyć ciekawą pracę? Czytaj więcej o propozycjach dla młodych osób właśnie tutaj.

Nie czekaj! skorzystaj z nowych możliwości!

Poniżej pokazujemy aktualną ofertę dla osób, które nie skończyły jeszcze 30 lat. Wybierz plik ze swoim województwem i zobacz pełną listę z terminami rekrutacji do projektów, które oferują szkolenia lub staże. Możesz się zapisać do nich w lipcu i sierpniu. Musisz tylko skontaktować się z koordynatorem wybranego przez Ciebie projektu. Wystarczy zadzwonić lub wysłać maila i dowiedzieć się jak zacząć.

A jeśli nie wiesz, jaki projekt jest dla przeznaczony dla Ciebie, skontaktuj się z najbliższym urzędem pracy lub z Punktami Informacyjnymi Funduszy Europejskich w Twoim regionie. Znajdą Ci najlepszy i najbliżej dostępny projekt.

Wakacje z unijnymi projektami! Nie przegap!

Korzystajcie z możliwości, jakie dają unijne projekty. Pamiętajcie, że są one bezpłatne, a więc warto łapać takie okazje. Nie zapomnijcie lajkować naszą stronę na FB. Śledźcie nadchodzące wydarzenia.

Sprawdź ofertę w swoim województwie: