Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium "Fundusze Europejskie 2014-2020 na aktywizację zawodową w województwie lubelskim"

Informacje o szkoleniu

Lokalny Punkt Informacyjny w Zamościu zaprasza na webinarium "Fundusze Europejskie 2014-2020 na aktywizację zawodową". 

Na spotkaniu przedstawimy możliwości uzyskania wsparcia ze środków Funduszy Europejskich, które są dostępne dla osób zainteresowanych powrotem na rynek pracy oraz tych, którzy planują rozpoczęcie działalności gospodarczej.

Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz rekrutacyjny. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (10 czerwca 2020 r.). 

Serdecznie zapraszamy do udziału! Spotkanie informacyjne przeznaczone jest dla osób zainteresowanych powrotem na rynek pracy przez uczesnitcwo w kursach, szkoleniach i stażach lub założeniem firmy. Na spotkanie zapraszmy również wszystkich, którzy są zainteresowani tematyką Funduszy Europejskich.

Dla kogo

Webinarium jest skierowane do wszystkich zainteresowanych tematyką Funduszy Europejskich, a w szczególności do osób które chcą wrócić na rynek pracy, podnieść swoje kwalifikacje lub założyć własną działalność gospodarczą.

Program szkolenia

  •  12.00 - 12.10 Informacje organizacyjne oraz oferta sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
  • 12.10 - 12.25 Oferta dotycząca aktywizacji zawodowej czyli: kursy, szkolenia i staże
  • 12.25 - 12.50 Możliwości wsparcia na założenie działalności gospodarczej w ramach RPO WL oraz PO WER na lata 2014-2020
  • 12.50 - 13:00 Pytania i odpowiedzi.