Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium „Unijny czwartek na B+R”

Informacje o spotkaniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na webinarium „Unijny czwartek na B+R”.

W trakcie webinarium zostaną zaprezentowane informacje na temat aktualnych możliwości pozyskania dotacji ze środków Unii Europejskiej dla przedsiębiorców (głównie sektora MŚP) dostępne w bieżącym roku. Szczególny nacisk położony zostanie na konkursy nakierowane na prace badawczo-rozwojowe i wdrożenia. Przedstawimy również narzędzia STEP i Innowation Coach – doradztwo w zakresie m.in. B+R.

Webinarium odbędzie się na platformie ZOOM. Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu pife@dolnyslask.pl. Po rejestracji otrzymacie Państwo indywidualny link do spotkania. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt z organizatorem.Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

 

Dla kogo

Do udziału zapraszamy:Przedsiębiorców z Dolnego Śląska.

Program spotkania

  • 10.00-10.10 oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • 10:10-10:45 konkursy B+R i wdrożeniowe: „szybka ścieżka”, design dla przedsiębiorców;
  • 10.45-11.00 przegląd aktualnych i planowanych form wsparcia dla MŚP, w tym m.in. Dolnośląski Pakiet Gospodarczy, wsparcie w ramach Covid-19.

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu 
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 

Wybrzeże Słowackiego 12-14
50-411 Wrocław 
Infolinia: 801 700 008, tel. 71 776 95 01
e-mail pife@dolnyslask.pl