Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie informacyjne w Warszawie „Fundusze Europejskie – nabory wniosków w 2020 roku”

Informacje o szkoleniu

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich zaprasza do udziału w spotkaniu informacyjnym „Fundusze Europejskie – nabory wniosków w 2020 roku”.

Spotkanie odbędzie się 13 grudnia 2019 r. od 10:00 do 13:30 w sali konferencyjnej CPI (sala nr N035) przy ul. Żurawiej 3/5 w Warszawie. Formularz zgłoszeniowy prosimy wysłać e-mailem na adres spotkania@cpe.gov.pl

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Po spotkaniu będzie możliwość odbycia indywidualnych konsultacji.

UWAGA!

W formularzu lub treści maila prosimy o dopisanie jaki podmiot Państwo reprezentujecie (MŚP, NGO, JST, inne-jakie?) i jakie zagadnienia w szczególności Państwa interesują (np. B+R, edukacja, medycyna, OZE). 

Dla kogo

Na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby/podmioty, które są zainteresowane składaniem wniosków o dofinansowanie w 2020 roku i chciałyby uporządkować informacje w tym zakresie.

Program szkolenia

Na spotkaniu, przedstawimy następujące zagadnienia: 

  • planowane terminy naboru wniosków w programach krajowych i RPO Województwa Mazowieckiego w najważniejszych obszarach wspieranych z funduszy unijnych,
  • planowane terminy naboów wniosków w programie Kreatywna Europa
  • planowane terminy naborów z Funduszy Norweskich  

Organizator spotkania

Centralny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich

Żurawia 3/5
00-503 Warszawa

W przypadku pytań dotyczących spotkania prosimy o kontakt mailowy pod adresem spotkania@cpe.gov.pl lub telefoniczny pod numerem 22 378 31 77.