Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

NCBR dla Firm - spotkanie dla przedsiębiorców w Szczecinie

Informacje o szkoleniu

Już 26 września w Szczecińskim Parku Naukowo-Technologicznym Pomerania eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) zdradzą, w jaki sposób możesz dostać dofinansowanie na realizację innowacyjnych pomysłów wspierających Twoją firmę!

NCBR dla firm to cykl spotkań organizowanych z myślą o potrzebach przedsiębiorców. Na spotkaniach możesz poznać ofertę wsparcia Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) dla rozwoju Twojego biznesu.

Eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą Twojej firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów czy usług. Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków.

Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowań i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach, jak korzystać ze wsparcia NCBR. Odpowiedzą także na wszelkie nurtujące Cię pytania!

Spotkanie rozpoczyna się o 10:00 w Technoparku Pomerania w budynku F2 przy ul. Cyfrowej 4.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja poprzez formularz online

Program spotkania

9:45-10:00 REJESTRACJA, POWITALNA KAWA

10:00-11:30 SPOTKANIE – CZĘŚĆ I

  • powitanie i wprowadzenie
  • prezentacja Narodowego Centrum Badań i Rozwoju – dotacje na B+R bez tajemnic, oferta wsparcia dla przedsiębiorców z funduszy europejskich
  • pytania od uczestników

11:30-11:45 PRZERWA KAWOWA

11:45-13:00 SPOTKANIE – CZĘŚĆ II

  • prezentacja działań skierowanych do przedsiębiorców realizowanych przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego / prezentacja beneficjenta NCBR, który uzyskał dofinansowanie z Programu Inteligentny Rozwój / prezentacja działań innych podmiotów*
  • pytania uczestników

13:00-13:40 LUNCH I ZAKOŃCZENIE SPOTKANIA

*Organizator zastrzega sobie aktualizację agendy. Będzie ona dopasowywana do każdego spotkania indywidulanie.

Organizator