Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Konferencja w Warszawie "Potrzeby inwestycyjne jednostek samorządu terytorialnego po 2020 r. – czy stać nas na rozwój?"

Informacje o konferencji

25 marca 2019 w godz. 10:00-15:30 w sali im. Grażyny Gęsickiej w siedzibie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju przy ul. Wspólnej 2/4 w Warszawie odbyła się konferencja pt. "Potrzeby inwestycyjne jednostek samorządu terytorialnego po 2020 r. - czy stać nad na rozwój?".

Jej celem była debata nad potrzebami inwestycyjnymi jednostek samorządu terytorialnego i możliwościami ich finansowania. Podczas konferencji zaprezentowano także wyniki dwóch badań wykonanych na zlecenie Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju.

  • Analiza kosztów funkcjonowania inwestycji jednostek samorządu terytorialnego sfinansowanych z funduszy UE; Raport do pobrania (PDF 6 MB)
  • Potrzeby inwestycyjne jednostek samorządu terytorialnego do roku 2020 i po roku 2020 w zakresie wybranych rodzajów infrastruktury oraz możliwości ich finansowania funduszami unijnymi; Raport do pobrania (PDF 12 MB)

 

Materiały z konferencji (prezentacje, raporty i broszury) zostały na stałe zamieszczone na stronie MIiR na podstronie Krajowego Obserwatorium Terytorialnego

 

Program konferencji

Agenda konferencji (PL) (PDF 392 KB)

Agenda konferencji (EN) (PDF 410 KB)