Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Informacje o webinarium

Masz firmę i chcesz, aby naukowcy opracowali innowacyjne rozwiązania specjalnie na potrzeby twojego przedsiębiorstwa? Jeśli „TAK”, to działanie 2.3.2 „Bony na innowacje dla MŚP” jest dla ciebie.

Małe i średnie przedsiębiorstwa mogą otrzymać nawet do 320 tys. zł, dzięki którym będą mogli współpracować z naukowcami w zakresie nowych produktów albo udoskonalenia technologii dotychczas wykorzystywanych w firmie. Nabór na bony ruszy już 31 sierpnia. Jak się do niego przygotować? Można zacząć od uczestnictwa w bezpłatnym webinarium z dyrektor Anną Kacprzyk z Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości. Podczas spotkania ekspertka z PARP wyjaśni m.in. kto może ubiegać się o bony i jak to zrobić, jakie działania sfinansuje dotacja, ile można otrzymać pieniędzy, komu można zlecić wykonanie prac badawczo-rozwojowych. Spotkanie odbędzie się 16 lipca o godz. 14.15. Udział w webinarium jest bezpłatny. Wcześniej należy się zarejestrować

Dla kogo?

Małe i średnie przedsiębiorstwa

Program webinarium

Podczas spotkania ekspertka z PARP wyjaśni m.in. kto może ubiegać się o bony i jak to zrobić, jakie działania sfinansuje dotacja, ile można otrzymać pieniędzy, komu można zlecić wykonanie prac badawczo-rozwojowych.

 

Ogranizator

Grupa Wirtualna Polska. Projekt realizowany w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna.