Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pile

Konsultacje bezpośrednie w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Pile odbywają się po wcześniejszym umówieniu spotkania (telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail). 

Zapraszamy również do konsultacji za pośrednictwem komunikatorów:

skype: infoue-pila
gadu-gadu: 51755430

Zanim skorzystasz z usług punktu sprawdź, czy podobne pytanie nie zostało już zadane, zobacz często zadawane pytania.

Napisz do nas

pila.fe@wielkopolskie.pl, infoUE-pila@warp.org.pl

Godziny pracy:
pon. - 7.00-17.00 wt. - pt. 7.00 - 15.00 Konsultacje bezpośrednie w Punkcie Informacyjnym Funduszy Europejskich w Pile odbywają się po wcześniejszym umówieniu spotkania (telefonicznie lub za pośrednictwem poczty e-mail).

Telefony do konsultantów

61 650 62 33, 61 650 62 35 E-mail: pila.fe@wielkopolskie.pl infoUE-pila@warp.org.pl skype: infoue-pila gadu-gadu: 51755430

Chcesz zapytać o to, w jaki sposób uzyskać wsparcie na realizację Twojego projektu?

Prosimy abyś przygotował informacje na temat tego, kto starać się będzie o wsparcie. Czy będzie to osoba, która chce założyć działalność gospodarczą, firma (branża, liczba pracowników, roczny obrót), organizacja pozarządowa, administracja publiczna, instytucja kultury, czy może wsparcie będzie chciał otrzymać rolnik, instytucja naukowo-badawcza, osoba fizyczna, szkoła wyższa, jednostka szkolnictwa powszechnego? Będziemy potrzebować informację, w jakim województwie będzie realizowany Twój projekt, czy jest to obszar wiejski czy miejski? Przygotuj też krótki opis projektu - na czym będzie polegał i czemu ma służyć. Zastanów się też, jaki będzie szacunkowy budżet projektu.

 

Chcesz zadać pytanie o rozliczenie projektu realizowanego z Funduszy Europejskich?

Prosimy abyś przygotował informacje na temat nazwy programu i numeru działania, którego dotyczy projekt, datę i numer naboru, w którym przyznano Ci dotację, kto realizuje projekt (czy jest to np. firma, fundacja, stowarzyszenie). Ponadto potrzebujemy wiedzieć, gdzie realizujesz projekt (województwo, czy jest to miasto czy obszar wiejski).

Prosimy zwrócić uwagę na to, że informacje podawane przez punkty nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji Zarządzających poszczególnymi programami i nie mogą stanowić podstawy do formułowania roszczeń, a także nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego.

Pracownicy punktów nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji ani za następstwa czynności podjętych na ich podstawie. Sytuacja ta ma miejsce w związku z tym, że Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich nie zastępują instytucji odpowiedzialnych za przyznawanie dofinansowania i wydawania dokumentów oraz ich interpretacji.

Zanim zadasz nam pytanie, prosimy o kilka informacji o Twoim projekcie, które pomogą nam w sprawnym udzieleniu odpowiedzi. Na Twoje pytanie będą odpowiadać konsultanci z Centralnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Warszawie. Prosimy o wypełnienie pól formularza: 

Skontaktuj się z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Poznaniu

Zanim zadasz nam pytanie, prosimy o kilka informacji o Twoim projekcie, które pomogą nam w sprawnym udzieleniu odpowiedzi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu oraz danych osobowych gromadzonych w związku i w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych jest Marszałek Województwa Wielkopolskiego z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu przy al. Niepodległości 34, 61-713 Poznań.
  • Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD): Departament Organizacyjny i Kadr, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań, e-mail: inspektor.ochrony@umww.pl
  • Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Odwołanie zgody na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać pismem na adres Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu.
  • Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zapoznałem/łam się z Polityką Prywatności i akceptuję ją. Moje dane osobowe przekazywane są przeze mnie dobrowolnie. Zostałem/łam poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

 

5+9=