Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze

Zanim skorzystasz z usług punktu zobacz, czy podobne pytanie nie zostało już zadane, zobacz często zadawane pytania.

Napisz do nas

infoue@lubuskie.pl

Godziny pracy:
pon. 8.00-18.00, wt.-pt. 7.30-15.30.

Telefony do konsultantów

tel.: 68 4565 454,68 4565 480, 68 4565 488, 68 4565 499, 68 4565 535 E-mail: infoue@lubuskie.pl Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich w województwie lubuskim 7 stycznia 2022 r. nieczynne! Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Zielonej Górze oraz Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Gorzowie w piątek 7 stycznia 2022 r. będą nieczynne. Zgodnie z Zarządzeniem Marszałka Województwa Lubuskiego w sprawie ustalenia dla pracowników Urzędu Marszałkowskiego dni wolnych od pracy, w piątek 7 stycznia 2022 r. Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego będzie nieczynny. Do kontaktu z naszymi Punktami Informacyjnymi w Zielonej Górze i w Gorzowie Wielkopolskim zapraszamy w poniedziałek 10 stycznia 2022 r. Z uwagi na stan epidemiczny, od 12 października 2020 r. do odwołania Urząd Marszałkowski Województwa Lubuskiego jest nieczynny dla interesantów: https://lubuskie.pl/wiadomosci/15692/ograniczenie-pracy-urzedu-? Dlatego ograniczenia pracy dotyczą również naszych Punktów Informacyjnych. W trosce o zdrowie naszych klientów i naszych pracowników, do odwołania zawieszamy konsultacje, udzielane w siedzibach Punktów Informacyjnych. Od 19 października 2020 r. zawieszamy też cykliczne poniedziałkowe dyżury, prowadzone w Punktach Informacyjnych w godzinach 16:00-18:00. Zachęcamy Państwa - dzwońcie do nas oraz wysyłajcie mejle. Wejdźcie na nasz profil Facebook https://www.facebook.com/gpi.lubuskie i obserwujcie nasze działania.

Jesteś klientem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich? Wypełnij ankietę!

 Kontaktowałeś się z nami telefonicznie, meljowo lub odwiedziłeś nasz Punkt Informacyjny? Dostałeś od nas odpowiedź i jesteś zadowolony ze współpracy z nami?

Wypełnij ANKIETĘ To zajmie tylko chwilę. Z góry dziękujemy za poświęcony czas.

Zachęcamy do kontaktu na naszym profilu na FACEBOOKU.

Skontaktuj się z nami

PYTANIE O UZYSKANIE DOTACJI

Prosimy o przygotowanie informacji na temat: Kim jest podmiot starający się o dofinansowanie? Osoba, która chce założyć  działalność gospodarczą, Firma (branża, liczba pracowników, roczny obrót), Organizacja pozarządowa, Administracja publiczna,  Instytucja kultury, Rolnik, Instytucja naukowo-badawcza, Osoba fizyczna, Szkoła wyższa, Jednostka szkolnictwa powszechnego, Inna (jaka?), W  jakim województwie realizowany będzie projekt, czy jest to obszar wiejski czy miejski? Krótki opis projektu - na czym polega i  czemu ma służyć? Jaki będzie szacunkowy budżet projektu? 

PYTANIE O ROZLICZANIE PROJEKTU

Prosimy o przygotowanie poniższych informacji: Nazwa programu i numer działania, którego dotyczy projekt, Data i numer naboru, w  którym przyznano Państwu dotację, Kto realizuje projekt? (np. firma, fundacja, stowarzyszenie), Gdzie Państwo realizują projekt?  (województwo, czy jest to miasto czy obszar wiejski), Treść pytania – czego dotyczą wątpliwości, jakie problemy czy niejasności  możemy pomóc rozwiązać? Proszę zwrócić uwagę, że informacje podawane przez PIFE nie stanowią oficjalnego stanowiska Instytucji  Zarządzających poszczególnymi Programami Operacyjnymi i nie mogą stanowić podstawy do formułowania jakichkolwiek roszczeń, a także  nie stanowią oferty w rozumieniu prawa polskiego.

Pracownicy PIFE nie odpowiadają za błędną interpretację udzielonych informacji ani za następstwa czynności podjętych na ich  podstawie.Sytuacja ta ma miejsce w związku z tym, że Punkty Informacyjne Funduszy Europejskich nie zastępują instytucji odpowiedzialnych za  przyznawanie dofinansowania i wydawania dokumentów i ich interpretacji. 

Skontaktuj się z Głównym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich w Zielonej Górze

Zanim zadasz nam pytanie, prosimy o kilka informacji o Twoim projekcie, które pomogą nam w sprawnym udzieleniu odpowiedzi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu oraz danych osobowych gromadzonych w związku  i w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych jest Marszałek Województwa Lubuskiego z siedzibą w Zielonej Górze, przy ul. Podgórnej 7
  • Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD): iodo@lubuskie.pl
  • Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie na adres poczty elektronicznej Głównego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Zielonej Górze: infoue@lubuskie.pl
  • Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zapoznałem/łam się z Polityką Prywatności i akceptuję ją.

6+0=