Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Szkolenia "Pisz prościej, zaprezentuj się i przekonaj innych"

Zapraszamy na kolejną edycję szkoleń dla przyszłych liderów prostego języka.

Czego można się spodziewać?

Będzie prosto, ciekawie i inspirująco. Podczas trwania szkolenia trenerzy przygotują uczestników do roli lidera prostego języka.

3 dni szkolenia – 3 grupy zagadnień:

  • pisz prościej,
  • zaprezentuj się
  • i przekonaj innych.

Szkolenia są bezpłatne i odbędą się w Warszawie.

Terminy

  • I: 24, 25, 26 lutego 2020 r. - rekrutacja zakończona (szkolenie zrealizowane)
  • II: 2, 3, 4 marca 2020 r. - rekrutacja zakończona (szkolenie zrealizowane)
  • III: 18, 19, 20 marca 2020 r. - rekrutacja zakończona (przełożony termin)
  • IV: 24, 25 i 26 marca 2020 r. - rekrutacja zakończona (przełożony termin)

Informacje szczegółowe

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą upraszczać komunikację. Po szkoleniu staną się liderami prostego języka w swoich instytucjach. Sieć liderów już istnieje, a osoby, które chcemy przeszkolić dołączą do sieci jako nowi liderzy. 

Szkolenia są przeznaczone przede wszystkim dla przedstawicieli instytucji, które zajmują się Funduszami Europejskimi, a także instytucji im podległych.

Zapraszamy maksymalnie 2 przedstawicieli danej instytucji. W przypadku rejestracji na szkolenie więcej niż 2 osób z danego urzędu, decyduje kolejność zgłoszeń.

Zachęcamy do udziału. To proste! I kropka.

Baner Chcesz być liderem prostego języka? Weź udział w szkoleniach. Pisz prościej, zaprezentuj się i przekonaj innych. Logotyp Prosto i kropka, zestawienie znaków: logo Funduszy Europejskich, barwy RP, flaga Unii Europejskiej

 Szkolenia dla nowych liderów prostego języka przeznaczone są dla łącznie 60 osób. W jednym trzydniowym szkoleniu weźmie udział około 15 osób. 

Poprzednia edycja szkoleń - w listopadzie 2018 r. - cieszyła się dużym zainteresowaniem i co najważniejsze – pozwoliła stworzyć sieć liderów prostego języka. Chcemy dalej upowszechniać ideę prostej komunikacji. Tegoroczna edycja będzie ku temu znakomitą okazją!

Rekrutacja na szkolenie została zakończona. Trwa weryfikacja zgłoszeń. Do osób zakwalifikowanych wysłane zostaną mejle potwierdzające udział w szkoleniu.

Agenda szkoleń

Kontakt z organizatorami

W przypadku pytań dotyczących szkoleń prosimy o kontakt z Wydziałem Wydawnictw, Promocji Prostego Języka i Dostępności, e-mail: prosty.jezyk@mfipr.gov.pl.