Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Planujesz założyć start-up?

Wpracie dla start-upów

 W Twojej głowie kłębi się innowacyjny pomysł. Sprawdź, jak Fundusze Europejskie mogą Ci pomóc w jego realizacji.

#StartInPoland

Start in Poland to program w ramach którego zainwestujemy prawie 3 miliardy złotych w rozwój start-upów. W ciągu najbliższych 7 lat w Polsce ma szansę powstać i rozwinąć działalność 1,5 tys. firm tworzących wysokiej jakości innowacyjne technologie zdolne konkurować na rynkach zagranicznych.

start_in_poland

Załóż i rozwiń własny startup!

Scale Up

Pierwszą inicjatywą Start in Poland jest Program Scale Up. Zostaną w nim wyłonione instytucje, które mają potencjał i chcą pełnić funkcje tzw. akceleratora. Akceleratorem może być grupa przedsiębiorców, inwestorów, mentorów z doświadczeniem i kontaktami w biznesie, którzy pomogą w połączeniu młodej firmy z dużymi przedsiębiorstwami, szczególnie spółkami skarbu państwa. Dzięki temu połączeniu produkty lub usługi stworzone przez start-upy zostaną wykorzystane w dużych firmach.

Młode firmy skorzystają z infrastruktury, doświadczenia i kontaktów dużej firmy, a przedsiębiorstwo współpracujące z młodą firmą zyska na kreatywności, innowacyjności młodych właścicieli. Start-upy, które wezmą udział w autorskim programie stworzonym przez korporacje i doświadczonych akceleratorów otrzymają wsparcie finansowe  (do 250 000 zł), ale też dostęp do wysokiej klasy mentorów, zasobów, kompetencji, infrastruktury, nowych klientów i rynków zbytu.

Bądź na bieżąco

Obecnie trwają konkursy, w których zostaną wyłonione podmioty (akceleratory, fundusze zalążkowe, fundusze venture capital, aniołowie biznesu) mogące zaoferować start-upom bezpośrednią pomoc. Chcesz być na bieżąco i dowiedzieć się o nich jako pierwszy? Śledź stronę www.FunduszeEuropejskie.gov.pl. Możesz również zapisać się na nasz newsletter.    

Masz już firmę?

Jeżeli masz już fimę i chciałbyś wprowadzić w niej innowacje, możesz skorzystać z szerokich możliwości dofinansowania. Listę konkursów znajdziesz w Wyszukiwarce Dotacji.

Możesz rówież skontaktować się z konsultantem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Więcej na temat innowacji w firmie przeczytasz w naszej broszurze

Innowacje w biznesie?

 

 

 

Skontaktuj się z Centralnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich

Administratorem danych jest Centrum Projektów Europejskich z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Domaniewskiej 39A. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osoba, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

3+7=