Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Planujesz założyć start-up?

Masz innowacyjny pomysł? Chcesz go zrealizować, ale nie masz na to pieniędzy? Sprawdź, jak Fundusze Europejskie mogą Ci pomóc.

#StartInPoland

Start in Poland to program, którego celem jest rozwój start-upów w Polsce. Program jest adresowany również do podmiotów zagranicznych. Firmy otrzymują pomoc nie tylko w fazie inkubacji i akceleracji, ale również na etapie dalszego rozwoju oraz ekspansji międzynarodowej.

Potrzebujesz dodatkowych informacji?

Sprawdź szczegóły oferty:

 

W infografice znajduje się opis programu Start in Poland. Jest to kompleksowy rządowy pakiet działań adresowanych do młodych przedsiębiorców. Wsparcie podzielone jest na 3 etapy: inkubację, akcelerację i rozwój

Załóż i rozwiń własny startup!

Obejrzyj filmy o polskich wynalazcach, którzy skorzystali z funduszy i odnieśli sukces.

Innowacje i Fundusze - duet doskonały

Polskie sukcesy biznesowe

Innowacyjna ochrona środowiska

Technologie ze wsparciem FE!

Masz już firmę?

Jeżeli masz już fimę i chciałbyś wprowadzić w niej innowacje, możesz skorzystać z wielu możliwości dofinansowania. Listę konkursów znajdziesz w Wyszukiwarce Dotacji.

Możesz również skontaktować się z konsultantem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

Więcej na temat innowacji dowiesz się z filmu:

Innowacje w biznesie?

 

Skontaktuj się z Centralnym Punktem Informacyjnym

Zanim zadasz nam pytanie, prosimy o kilka informacji o Twoim projekcie, które pomogą nam w sprawnym udzieleniu odpowiedzi.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu oraz danych osobowych gromadzonych w związku  i w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

  • Administratorem danych jest Centrum Projektów Europejskich z siedzibą w Warszawie, przy ul. Domaniewskiej 39A
  • Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD): iod@cpe.gov.pl
  • Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem.Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
  • Dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie poprzez wypełnienie i przesłanie formularza zgodnie z informacjami podanymi na stronie Centrum Projektów Europejskich
  • Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zapoznałem/łam się z Polityką Prywatności i akceptuję ją. Moje dane osobowe przekazywane są przeze mnie dobrowolnie. Zostałem/łam poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

 

0+0=