Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Planujesz założyć start-up?

Masz innowacyjny pomysł? Chcesz go zrealizować, ale nie masz na to pieniędzy? Sprawdź, jak Fundusze Europejskie mogą Ci pomóc.

#StartInPoland

Start in Poland to program, którego celem jest rozwój start-upów w Polsce. Program jest adresowany również do podmiotów zagranicznych. Firmy otrzymują pomoc nie tylko w fazie inkubacji i akceleracji, ale również na etapie dalszego rozwoju oraz ekspansji międzynarodowej.

start_in_poland

Załóż i rozwiń własny startup!

Scale Up

Jednym z instrumentów programu Start in Poland jest  projekt akceleracyjny Scale Up. Łączy innowacyjne start-upy, najlepsze akcelertory oraz korporacje (w tym spółki skarbu państwa). Akceleratorem może być grupa przedsiębiorców, inwestorów, mentorów z doświadczeniem i kontaktami w biznesie, którzy pomogą w połączeniu młodej firmy z dużymi przedsiębiorstwami. W ramach tej współpracy start-upy tworzą rozwiązania usprawniające prace dużych firm.

Co zyskasz jako star-tup w Scale Up? Będziesz miał dostęp do infrastruktury, zasobów, klientów,  mentoringu, doświadczenia i kontaktów dużej firmy.  Możesz otrzymać również wsparcie finansowe do 250 000 zł.

A co z tego ma duża firma?  Kreatywne rozwiązania i innowacyjnych młodych ludzi w swoich zasobach!

Masz już firmę?

Jeżeli masz już fimę i chciałbyś wprowadzić w niej innowacje, możesz skorzystać z wielu możliwości dofinansowania. Listę konkursów znajdziesz w Wyszukiwarce Dotacji.

Możesz również skontaktować się z konsultantem Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich. Więcej na temat innowacji w firmie przeczytasz w naszej broszurze

Innowacje w biznesie?

 

 

 

Skontaktuj się z Centralnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich

Administratorem danych jest Centrum Projektów Europejskich z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Domaniewskiej 39A. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osoba, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

3+7=