Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Wiesz, że chcesz ulepszyć swoją firmę, produkt lub usługę, ale nie masz konkretnego pomysłu na innowację. I nie musisz mieć – nasi eksperci, tzw. coachowie innowacji – pomogą Ci go wypracować. Skorzystać z usługi STEP – Innovation Coach. Wystarczy, że wypełnisz prosty formularz.

Dla kogo?

Dla tych przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzać innowacje, ale brakuje im doświadczenia. Zwłaszcza dla tych, którzy dotąd nie korzystali ze środków europejskich (przede wszystkim z Programu Inteligentny Rozwój oraz Horyzont 2020).

Co musisz mieć?

W zasadzie nic. Może poza chęcią zmiany i gotowością do poszukiwania nowych rozwiązań. 

Jak?

Wejdź na stronę www.innovationcoach.pl i zarejestruj swoje przedsiębiorstwo. 

Co dzieje się dalej?

Zadzwoni do Ciebie konsultant, który wstępnie przeanalizuje doświadczenie Twojej firmy pod kątem innowacji i pozyskiwania środków europejskich.

Uwaga! W tym przypadku, im mniejsze masz doświadczenie, tym lepiej. Po wstępnej weryfikacji zostanie Ci przydzielony coach innowacji. Najpierw przyjrzy się branży, środowisku, a następnie we współpracy z Tobą zbada różne aspekty działania Twojej firmy. Na przykład Twoje dotychczasowe doświadczenie, jej potencjał oraz możliwości i zasoby w zakresie B+R+I – sytuację finansową, kadrową, infrastrukturalną, kulturę innowacji.

Co zyskujesz?

Dostaniesz konkretne wskazówki i rekomendacje. A także przygotowaną specjalnie dla Ciebie i we współpracy z Tobą analizę potencjału innowacyjnego Twojego przedsiębiorstwa opracowaną w formie przystępnego i przejrzystego raportu.

Raport zawiera:

  • informację, jakie są kierunki i sposoby wdrażania innowacji w Twojej firmie,
  • opis, jak możesz finansować swoje innowacje z Funduszy Europejskich (zwłaszcza z Programu Inteligentny Rozwój i programów Komisji Europejskiej),
  • analizę SWOT Twojej firmy w kontekście innowacji,
  • analizę potencjału Twojego przedsiębiorstwa,
  • możliwość bezpośredniej rozmowy z doświadczonym ekspertem,
  • innowacyjne know-how od doświadczonego eksperta.

Kto będzie Twoim coachem innowacji?

Twoim coachem będzie ekspert z branży, w której prowadzisz działalność. Może to być naukowiec lub praktyk, który posiada wiedzę o Twojej branży oraz kompetencje do oceny potencjału przedsiębiorstw. Wszyscy nasi coachowie mają również doświadczenie w ocenie wniosków składanych w konkursach z Programu Inteligentny Rozwój i jego poprzednika, Programu Innowacyjna Gospodarka.

Chcesz wiedzieć więcej?

Wejdź na stronę www.innovationcoach.pl 

Zobacz także:

  1. Innowacje są dla Ciebie
  2. Masz wątpliwości? Zapytaj ekspertów
  3. Jak sfinansujesz Twoją innowację?
  4. Zobacz, jak zrobili to inni