Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Masz mniej niż 30 lat, nie uczysz się, nie szkolisz i nie możesz znaleźć pracy?

Masz mniej niż 30 lat, nie uczysz się, nie szkolisz i nie masz pracy?

 

Skorzystaj z możliwości, które pomogą Ci znaleźć pracę lub założyć własną firmę:

 

Dowiedz się więcej o sobie. Zwiększ swoje szanse na znalezienie pracy - specjaliśi określą twoje predyspozycje zawodowe, przygotują indywidualny plan działań, które powinieneś wykonać, aby zdobyć wymarzoną  pracę.   

Skorzystaj z usług doradcy zawodowego. Doradca pomoże Ci wybrać zawód zgodny z Twoimi możliwościami oraz zaplanować karierę zawodową. Potrzebujesz pomocy w wyborze właściwej oferty pracy lub przygotowaniu aplikacji na konkretne stanowisko? Doświadczona osoba przygotuje Cię do aplikowania na poszczególne stanowiska.   

Poszerz lub zdobądź nowe kwalifikacje zawodowe. Skorzystaj z możliwości udziału w szkoleniach, kursach zawodowych lub studiach podyplomowych.  

Zdobądż doświadczenie zawodowe. Wiesz jaką pracę chcesz podjąć, masz do niej kwalifikacje, ale brakuje Ci doświadczenia?  Staże i praktyki zawodowe to szansa dla Ciebie.

Masz szansę podjąć pracę z dala od domu? Skorzystaj z pieniędzy na przeprowadzkę lub pokrycie kosztów dojazdu do pracy lub wstępnego zakwaterowania.

Chcesz zostać przedsiębiorcą? Dotacje na własną firmę pomogą Ci zrealizować te plany.

 

Zrób skok na rynek pracy!

 

Jak skorzystać?

Wystarczy kilka prostych kroków:

 

Znajdź projekt dla siebie - listę projektów znajdziesz w specjalnej Wyszukiwarce. Możesz je przeszukiwać według województw. O projekty, w których możesz wziąć udział możesz zapytać również konsultanów Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.   

Skontaktuj się z projektodawcą - jeżeli znajdziesz już projekt w swoim województwie, skontaktuj się z instytucją, która go realizuje. Najczęściej są to Wojewódzkie Urzędy Pracy lub Ochotnicze Hufce Pracy. Dane kontaktowe znajdziesz w Wyszukiwarce w rubryce "Skorzystaj ze wsparcia". Teraz pozostaje Ci zadzwonić, napisać lub wybrać się do siedziby projektodawcy i zgłosić chęć udziału w projekcie.   

Skorzystaj z oferty (pracy, stażu, szkolenia, dotacji) – jeśli projektodawca potwierdzi, że  możesz zostać uczestnikiem projektu, nie pozostaje nic innego jak z niej skorzystać. Jak to zrobić, dowiesz się na miejscu od projektodawcy. Od tej pory to on będzie Twoim przewodnikiem.

Znajdź pracę!

Wystartuj w biznesie!

 

Znajdź najbliższy punkt informacyjny o Funduszach Europejskich. Grafika to mapa Polski z zaznaczonymi stolicami województw.Znajdź projekt dla siebie.

 

 

Skontaktuj się z Centralnym Punktem Informacyjnym Funduszy Europejskich

Administratorem danych jest Centrum Projektów Europejskich z siedzibą w Warszawie, przy ulicy ul. Domaniewskiej 39A. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu wymiany informacji oraz obsługi korespondencji i nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osoba, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wglądu do swoich danych oraz ich poprawiania.

7+9=