Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Christopher Todd

Urodzony w Szkocji, posiada obywatelstwo francuskie i brytyjskie. Studiował ekonomię na Uniwersytecie w Edynburgu i filozofię na Uniwersytecie Paris I. Pracował w brytyjskiej służbie cywilnej w Londynie, a następnie od 1995 r. jako administrator w Komisji Europejskiej w Brukseli. Od 1 stycznia 2000 r. pracował w Dyrekcji Generalnej ds. Polityki Regionalnej i Miejskiej Komisji Europejskiej. Kierownik działu dla różnych jednostek, w tym Niemiec i Holandii, Słowacji, Włoch i Malty, a od 1 czerwca 2017 r. kierownik działu w Polsce. Jednostka dla Polski jest odpowiedzialna za programy polityki spójności UE w Polsce (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego i Fundusz Spójności). Polska jest największym beneficjentem funduszy polityki spójności UE. Projekty obejmują duże inwestycje transportowe i środowiskowe, a także inwestycje w innowacje, badania i rozwój, wsparcie biznesowe, ICT i efektywność energetyczną.

Wojciech Magnowski

Z wykształcenia prawnik. W Urzędzie Marszałkowskim pracuje od 1999 roku, stale w obszarze funduszy unijnych. Wcześniej pracował w Rzeszowskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A. Od 2015 roku Dyrektor Departamentu Zarządzania Regionalnym Programem Operacyjnym w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie.

Michał Pilch

Założyciel Bsafer Sp. z o.o. – ekspert w obszarze ochrony danych osobowych, walidacji, pozyskiwania i generowania klientów online oraz automatyzacji sprzedaży w internecie.  Pomysłodawca, a zarazem twórca innowacyjnego systemu Bsafer (Ochrona  danych osobowych) oraz  C-Live Walidacja (zajmujący się weryfikacją danych w czasie rzeczywistym).  Zwycięzca Business Mixer'a dla startupu C-Live walidacja w roku 2017. Bierze także czynny udział w promocji młodych przedsiębiorstw oraz start-upów.  Na dzień dzisiejszy współpracuje z największymi placówkami w Polsce z branży ubezpieczeń, bankowości, IT i innych. Może mówić już o 15-letnim doświadczeniu w branży IT oraz 8-letnim w marketingu na rynku polskim i zagranicznym.  Nowatorstwo – nieschematyczność – skalowalność to jego specjalność i chleb powszedni.