Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Weź udział w konferencji podsumowującej konsultacje społeczne Programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego

Zapraszamy na konferencję podsumowującą konsultacje publiczne projektu programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027, która odbędzie się 28 września br. W trakcie konferencji przedstawimy Państwu stanowisko Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej w sprawie uwag zgłoszonych w ramach konsultacji publicznych Programu, a także postulatów i wniosków przestawionych w trakcie wysłuchania publicznego Programu. Zaprezentujemy również główne zmiany, jakie wprowadziliśmy w wyniku konsultacji.

Grafika - zaproszenie do udziału  w konferencji podsumowującej

Od czasu zakończenia konsultacji publicznych, 9 lipca, intensywnie pracowaliśmy nad rozpatrzeniem wszystkich zgłoszonych uwag. W prace te były zaangażowane były również inne resorty i instytucje, którym planujemy powierzyć funkcję Instytucji Pośredniczących. W ramach licznych spotkań, roboczych dyskusji i konsultacji zdołaliśmy przeanalizować każdą z blisko 750 uwag zgłoszonych przez ponad 130 instytucji i na tej podstawie przygotować kolejną wersję projektu Programu.

Warto podkreślić, że równolegle prowadzimy roboczy dialog z Komisją Europejską, która również przedstawiła nam swoją wstępną, roboczą opinię na temat założeń programu FERS. Dlatego też z przyjemnością informujemy, że w konferencji podsumowującej konsultacje wezmą również udział przedstawiciele Komisji Europejskiej.

Już dzisiaj można zarejestrować swój udział w wydarzeniu wypełniając formularz dostępny na stronie Konsultacje społeczne Programu, jak również zapoznać się z agendą spotkania (DOCX 29 KB).  

Konferencja odbędzie się w formule on-line. Będzie tłumaczona na język migowy.

Zapraszamy!