Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Kontakt

Punkty informacyjne

Informacje na temat Funduszy Europejskich można uzyskać w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich. Zanim jednak skorzystasz z usług Punktu zobacz, czy podobne pytanie już się nie pojawiło w zakładce "Często zadawane pytania"

Dane teleadresowe

Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej
ul. Wspólna 2/4
00-926 Warszawa
zobacz na mapie 

Godziny pracy urzędu: 8.15-16.15
Telefon: 22 250 01 30
E-mail: kancelaria@mfipr.gov.pl

Ikonka - tekst łatwy do czytania

Informacja o działalności Ministerstwa (PDF 644 KB) - tekst łatwy do czytania (ETR - Easy-to-read) 

Tekst do odczytu maszynowego (DOC 42 KB)

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w Ministerstwie Funduszy i Polityki Regionalnej, z siedzibą pod adresem: ul. Wspólna 2/4 00-926 Warszawa, jest Minister Funduszy i Polityki Regionalnej. Dowiedz się więcej o przetwarzaniu danych osobowych.

Kontakt dla mediów można znaleźć na stronie ministerstwa.

Administrator Portalu

Za zarządzanie Portalem odpowiadają: 

  • Jan Kujawski
  • Katarzyna Kulczyńska-Piotrowska
  • Łukasz Mrozik
  • Paulina Wanat-Richter
  • Marzena Wilczyńska
  • Agata Żołnacz-Okoń

Strony programów krajowych

Serwisy programów krajowych są administrowane przez instytucje zarządzające. Kontakt do nich można znaleźć na stronach poszczególnych programów.

Pomóż nam poprawiać Portal 

Błędy w funkcjonowaniu Portalu prosimy zgłaszać na adres e-mail: bledy@mfipr.gov.pl. Ponadto na każdej stronie serwisu znajduje się sekcja "Czy treść była pomocna", z której warto skorzystać, aby pomóc nam poprawiać Portal.

Przyjazne Fundusze Europejskie - zgłoś swój pomysł

Masz pomysł, jak usprawnić działanie Funduszy Europejskich w Twojej okolicy, mieście i w naszym kraju? Zależy Ci na prostszym systemie pozyskiwania środków europejskich oraz na efektywnej realizacji projektów? Chcesz przekazać sugestie jak tworzyć nowe rozwiązania bardziej przyjazne dla wnioskodawców i beneficjentów?

Zgłoś swój pomysł

Wejdź na stronę www.glosbeneficjenta.gov.pl i podziel się z nami swoim pomysłem.

 Czekamy na Twoje propozycje!

Klauzula informacyjna

Administratorem Państwa danych osobowych jest Minister Funduszy i Polityki Regionalnej. Minister Funduszy i Polityki Regionalnej zbiera i przetwarza Państwa dane osobowe w celu realizacji obowiązku prawnego polegającego na zapewnianiu informacji o programach operacyjnych, nałożonego na Ministra na podstawie ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020, w tym m.in. wymiany informacji nt. Funduszy Europejskich w Polsce.

Szczegółowe informacje dotyczące Państwa uprawnień oraz zasad przetwarzania Państwa danych osobowych dostępne są w zakładce "Ogólne zasady przetwarzania danych osobowych w ramach Funduszy Europejskich" oraz w zakładce "Informacja o przetwarzaniu danych osobowych w serwisach Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej".