Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie pt. "Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich"

Informacje o spotkaniu

Zapraszamy do udziału w trzecim w tym roku spotkaniu z cyklu „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich”.

W trakcie spotkania eksperci z instytucji przyznających unijne wsparcie przedstawią Państwu:

  • kompleksową ofertę wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc,
  • inne źródła wsparcia dla innowacyjnych firm m.in. z programu regionalnego,
  • korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwe formy zawiązywania partnerstw pomiędzy biznesem a nauką.

W drugiej części spotkania, odbędą się indywidualne konsultacje z ekspertami z instytucji przyznających wsparcie tj.: Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Banku Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Fundacji na rzecz Nauki Polskiej, Agencji Rozwoju Przemysłu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego, Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Regionalnego Punktu Kontaktowego Programów Ramowych Unii Europejskiej w Szczecinie.


Odpowiedzą oni na Państwa pytania dotyczące oferty i możliwości wsparcia dla przedsiębiorców.

Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkich którzy będą zainteresowani tematyką, a nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, zapraszamy na transmisję on-line, która w trakcie spotkania będzie dostępna na stronie: www.funduszeeuropejskie.gov.pl/transmisja

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest do firm.

Miejsce

Budynek, schody, szkło

Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego, ul. Jagiellońska 20-21, 70-363 Szczecin.

Organizator

Ministerstwo Rozwoju, Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, e-mail: spotkaniaregionalne@mr.gov.pl.

Partnerzy spotkania

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Bank Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Fundacja na rzecz Nauki Polskiej, Agencja Rozwoju Przemysłu, Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Regionalny Punkt Kontaktowy Programów Ramowych Unii Europejskiej w Szczecinie, Regionalne Centrum Innowacji i Transferu Technologii Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie.

Program spotkania

Agenda (PDF 285 KB)

Prezentacje ze spotkania

  1. Oferta Programu Inteligentny Rozwój dla przedsiębiorców (PPT 3 MB)
  2. Oferta Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego dla przedsiębiorstw (PPT 2 MB)