Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Spotkanie pt. "Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich"

Informacje o spotkaniu

Zapraszamy do udziału w pierwszym w 2017 r. spotkaniu z cyklu „Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich”.

W trakcie spotkania eksperci z instytucji przyznających unijne wsparcie przedstawią Państwu:

  • kompleksową ofertę wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój dla innowacyjnych inwestycji na każdym etapie rozwoju firmy: od startupu, poprzez działalność badawczo-rozwojową, przygotowanie do wdrożenia, inwestycje produktowe, na działaniach powdrożeniowych kończąc,
  • inne źródła wsparcia dla innowacyjnych firm m.in. z programów regionalnych,
  • korzyści płynące z innowacyjnego podejścia do biznesu oraz możliwe formy zawiązywania partnerstw pomiędzy biznesem a nauką.

W drugiej części spotkania, odbędą się indywidualne konsultacje z ekspertami z instytucji przyznających wsparcie m.in.: Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Banku Gospodarstwa Krajowego, PFR Ventures, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Krajowego Punktu Kontaktowego ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej. Odpowiedzą oni na Państwa pytania dotyczące oferty i możliwości wsparcia dla przedsiębiorców.

Uwaga

Limit miejsc został wyczerpany. 

Wszystkich, którzy będą zainteresowani tematyką, a nie będą mogli uczestniczyć w spotkaniu, zapraszamy na transmisję on-line, która w trakcie wydarzenia będzie dostępna na stronie: www.funduszeeuropejskie.gov.pl/transmisja

Dla kogo

Spotkanie skierowane jest do firm.

Miejsce

Bionanopark, ul. Dubois 114/116, 93-465 Łódź.

Zdjęcie Bionanoparku, fot. BioNanoPark

Organizator

Ministerstwo Rozwoju, Pl. Trzech Krzyży 3/5, 00-507 Warszawa, e-mail: spotkaniaregionalne@mr.gov.pl.

Partnerzy spotkania

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, PFR Ventures, Bank Gospodarstwa Krajowego, Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Bionanopark, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej.

Program spotkania

Agenda spotkania  (PDF 148 KB)

Prezentacje ze spotkania

  1. Oferta Programu Inteligentny Rozwój dla przedsiębiorców (PPT 3 MB)
  2. Oferta Programu Regionalnego Wojedwództwa Łódzkiego dla przedsiębiorców (PPT 2 MB)