Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Szkolenie online: Dodawanie załączników do umowy o dofinansowanie – jak odebrać i wykonać zadanie w systemie MEWA 2.0 „Finansowanie wydatków MŚP, których sytuacja pogorszyła się w związku z pandemią COVID-19, dotyczących utrzymania bieżącej działalności firmy i zapewnienia jej płynności finansowej”

Informacje o szkoleniu

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych zaprasza na bezpłatne szkolenie on-line. Celem szkolenia jest omówienie zasad realizacji i rozliczenia projektów wyłonionych do dofinansowania w ramach działania 3.3 „Finansowanie wydatków MŚP, których sytuacja pogorszyła się w związku z pandemią COVID-19, dotyczących utrzymania bieżącej działalności firmy i zapewnienia jej płynności finansowej”.  

Najbliższe szkolenia odbędą się 22 grudnia 2020 r. o 11:00 oraz o 13:00.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego do 21 grudnia do 14.00.

Dla kogo

Szkolenie skierowane jest do beneficjentów Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego 2014-2020 w zakresie Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. 

Spotkanie będzie prowadzone za pośrednictwem MS Teams. Przed szkoleniem, na maila, który został podany w ankiecie zgłoszeniowej otrzymają Państwo link do wydarzenia. W przypadku korzystania z komputera/laptopa, żeby uczestniczyć w spotkaniu nie trzeba nic instalować - potrzebują Państwo wyłącznie sprawnego internetu, który pozwoli wziąć udział w wydarzeniu za pośrednictwem wtyczki w przeglądarce (telefony wymagają instalacji odpowiedniej aplikacji). Aby w pełni korzystać ze spotkania komputer powinien być wyposażony w kamerę oraz mikrofon i głośniki lub słuchawki z mikrofonem.  

Program szkolenia

  • MEWA 2.0: odbieranie i wykonywanie zadań,
  • dodawanie załączników;

Organizator szkolenia

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

ul. Jagiellońska 74
03-301 Warszawa
tel.: 22 542 25 48