Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium o Funduszach Europejskich na wsparcie inwestycyjne firm

Informacje o webinarium

Prowadzisz działalność gospodarczą? Planujesz wdrożyć wyniki prac badawczo-rozwojowych i potrzebujesz wsparcia finansowego? Chcesz rozszerzyć działalność lub unowocześnić prowadzoną przez siebie firmę? A może potrzebujesz wsparcia coacha, który pomoże Ci dokonać analizy potencjału i potrzeb Twojej firmy we wprowadzaniu innowacji?

Dołącz do bezpłatnego webinarium organizowanego przez Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu we współpracy z Krajowym Punktem Kontaktowym Programów Badawczych UE „Wsparcie inwestycyjne dla firm”. Celem spotkania jest zapoznanie przedsiębiorców z aktualną ofertą dotacji oraz pożyczek, dzięki którym można pozyskać wsparcie na inwestycje oraz przedstawienie informacji na temat projektu Innovation Coach.

Webinarium odbędzie się w środę 4 lutego 2021 r. od 11:00 do 12:00 na platformie online ZOOM. Aby wziąć udział w webinarium, prosimy o wypełnienie formularza on-line. Wymagane jest e-mailowe potwierdzenie rejestracji. W odpowiedzi na dwa dni przed terminem webinarium otrzymają Państwo potwierdzenie uczestnictwa oraz w drugiej wiadomości link do spotkania online.

Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Do udziału w webinarium zapraszamy przedstawicieli przedsiębiorstw z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem.

Program webinarium

  • 11:00-11:05 Przywitanie uczestników
  • 11:05-11:10 Źródła informacji o Funduszach Europejskich oraz sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
  • 11:10-11:55

- Wdrożenie wyników prac badawczo-rozwojowych – poddziałanie 3.2.1 "Badania na rynek", Program Inteligentny Rozwój
- Preferencyjne pożyczki na rozwój firm – Inicjatywa JEREMIE2
- Gwarancja Biznesmax z dotacją
- Projekt Innovation Coach – Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE

  • 11:55-12:00 Pytania i odpowiedzi.

Organizator webinarium

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Poznaniu

al. Niepodległości 34, 61-714 Poznań
tel. 61 626 61 90/92/93, 61 626 72 46
e-mail info.wrpo@wielkopolskie.pl