Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie pt. „Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej"

Informacje o spotkaniu

Podczas webinarium będzie można uzyskać informacje na temat możliwości wsparcia na otwarcie własnej działalności gospodarczej. 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Spotkanie moderowane będzie przez pracowników Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Nysie. Udział w webinarium weźmie specjalista ds. programów Powiatowego Urzędu Pracy w Nysie.

Spotkanie obędzie się online 1 lutego 2021 r. (poniedziałek) o godz. 10:00.

Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest przesłanie wypełnionego formularza zgłoszeniowego (do 29 stycznia do godz. 14:00) i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora. Link do platformy, na której odbędzie się wydarzenie zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.

Dla kogo

Zapraszamy osoby bezrobotne zarejestrowane w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie planujące otwarcie działalności gospodarczej.

Program spotkania

  • 10.00 – Przywitanie uczestników, wprowadzenie do tematu spotkania, kwestie organizacyjne
  • 10.10 – Przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie opolskim
  • 10.20 – Analiza Regulaminu w sprawie przyznawania środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz form zabezpieczenia zwrotu otrzymanych środków w Powiatowym Urzędzie Pracy w Nysie
  • 10.40 – Analiza Wniosku o przyznanie bezrobotnemu, absolwentowi CIS, absolwentowi KIS lub opiekunowi jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej
  • 11.00 – Pytania i odpowiedzi, zakończenie spotkania 

Organizator spotkania

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Nysie
ul. Słowiańska 19
48-300 Nysa
tel.: (77) 448 99 63
lpi.nysa@opolskie.pl