Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium "Wsparcie szkoleniowe dla przedsiębiorców z branży turystycznej”

Informacje o webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku zaprasza na bezpłatne webinarium "Wsparcie szkoleniowe dla przedsiębiorców z branży turystycznej”

Webinarium odbędzie się 26 lutego 2021 roku, od 11:00 do 11.40, za pośrednictwem platformy ClickMeeting.

Warunkiem uczestnictwa w webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu i adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: lpi.sanok@podkarpackie.pl i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Zgłoszenia przyjmowane są do 25 lutego 2021 roku, do 15.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia (26 lutego 2021 roku). 

W przypadku osób z niepełnosprawnościami, prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

 

Dla kogo

Webinarium jest skierowane do mikro, małych, średnich przedsiębiorstw z sektora turystyki, zainteresowanych wsparciem szkoleniowym oraz doradczym.

Program webinarium

Omówienie działania 2.21 „Poprawa zarządzania, rozwój kapitału ludzkiego oraz wsparcie procesów innowacyjnych przedsiębiorstw” z Programu Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

  • kto może uzyskać dofinansowanie,
  • formy wsparcia,
  • aktualne nabory wniosków,
  • proces aplikowania o dofinansowanie.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Sanoku
ul. Rynek 18,
38-500 Sanok
tel.: 798 771 215, 798 771 640
e-mail: lpi.sanok@podkarpackie.pl

Klauzula RODO (PDF 231 KB)