Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium „Przegląd funduszy unijnych dla dolnośląskich firm”

Informacje o spotkaniu

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu zaprasza na webinarium „Przegląd funduszy unijnych dla dolnośląskich firm”.

W trakcie webinarium zostaną zaprezentowane informacje na temat aktualnych możliwości pozyskania dotacji ze środków Unii Europejskiej dla przedsiębiorców (głównie sektora MŚP) dostępne w bieżącym roku.

Webinarium odbędzie się na platformie ZOOM. Dla sprawnej organizacji webinarium prosimy o zgłaszanie się na spotkanie za pośrednictwem adresu pife@dolnyslask.pl 

Po rejestracji otrzymacie Państwo indywidualny link do spotkania. W razie problemów technicznych, prosimy o kontakt z organizatorem.Udział w webinarium jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz zapewni sprawną obsługę spotkania.

Dla kogo

Do udziału zapraszamy przedsiębiorców z Dolnego Śląska.

Program spotkania

  • 10.00 – 10.10 oferta Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • 10.10 – 11.00 przegląd aktualnych i planowanych form wsparcia dla MŚP, w tym m.in. Dolnośląski Pakiet Gospodarczy, wsparcie w ramach Covid-19, dofinansowania w zakresie B+R i innowacji, Programy STEP oraz Innovation Coach, wsparcie obszarów wiejskich, możliwości szkoleniowe i doradcze dla firm.

Organizator webinarium

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich we Wrocławiu 
Urząd Marszałkowski Województwa Dolnośląskiego 

Wybrzeże Słowackiego 12-14 
50-411 Wrocław 
Infolinia: 801 700 008 , tel. 71 776 95 01
e-mail pife@dolnyslask.pl