Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinarium „Bezpłatne kursy komputerowe z Funduszy Europejskich”

Informacje o webinarium

Zapraszamy na webinarium „Bezpłatne kursy komputerowe z Funduszy Europejskich”

Webinarium odbędzie się 29 stycznia 2021 r. od 10.00 do 10.45 za pośrednictwem platformy ClickMeeting. Warunkiem uczestnictwa w  bezpłatnym webinarium jest przesłanie zgłoszenia (imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mailowy oraz tytuł spotkania) na adres: lpi.mielec@podkarpackie.pl i otrzymanie potwierdzenia mailowego od organizatora.

Zgłoszenia przyjmowane są do 28 stycznia 2021 r. do 14.30. Link do webinarium zostanie wysłany w osobnej wiadomości najpóźniej w dniu wydarzenia.  

W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę webinarium.

Dla kogo

Webinarium skierowane jest do osób powyżej 25. roku życia, które są zainteresowane z własnej inicjatywy zdobyciem, uzupełnieniem lub podniesieniemswoich kompetencji cyfrowych.

Program webianarium

Omówienie działanie 9.3 Podnoszenie kompetencji osób dorosłych w obszarze tik i języków obcych z Regionalnego Programu Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020:   

  1. Kto może uzyskać dofinansowanie
  2. Grupy priorytetowe
  3. Operatorzy wsparcia
  4. Nabór wniosków
  5. Proces aplikowania  o dofinansowanie.

Po webinarium będzie możliwość zadawania pytań.

Organizator webinarium

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Mielcu
ul. Kościuszki 7,
39-300 Mielec
tel.: 798 771 414, 798 771 650
e-mail lpi.mielec@podkarpackie.pl