Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Webinar „Fundusze Europejskie dla przedsiębiorców na innowacje” - ODWOŁANY

Informacje o szkoleniu

EDIT:

Ze względu na przedłużającą się chorobę prelegenta, musimy odwołać webinar, który zaplanowaliśmy na 5 lutego 2021 r. Webinar pt. "Fundusze Europejskie na innowacje" odbędzie się w późniejszym terminie, gdy Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa w Gorzowie Wielkopolskim ogłosi konkurs w ramach Działania 1.2 "Rozwój przedsiębiorczości" III typ projektu "Regionalny bon na innowacje - projekt grantowy" w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego - Lubuskie 2020. Wszystkie osoby, które wysłały zgłoszenie, poinformujemy e-mailowo o nowym terminie.Za utrudnienia przepraszamy!

Zapraszamy na bezpłatny webinar dla przedsiębiorców zainteresowanych zdobyciem pieniędzy na innowacje. 

Webinar odbędzie się w w piatek 5 lutego 2021 r. od 10:00 do 11:00 na platformie ClickMeeting. Aby wziąć udział w webinarium, prosimy, wypełnij formularz rejestracji poprzez zakładkę "weź udział". Po zarejestrowaniu się otrzymasz link do webinaru.

Ważne! 

  • Na zgłoszenia czekamy do 4 lutego 2021 r.
  • Jeśli masz pytania w sprawie webinaru, zadzwoń: 95 7390 380.
  • Liczba miejsc jest ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.   

Dla kogo

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych mikro, małych i średnich przedsiębiorców z województwa lubuskiego.

Program szkolenia

Podczas webinaru omówimy projekt „Z BONEM PO INNOWACJE 3.0!”, który realizuje Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa w Gorzowie Wielkopolskim. Opowiemy też o dotacji na przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych, wdrożeniowych i doradczych. A przedsiębiorców gotowych na wprowadzenie innowacji i prac badawczo-rozwojowych zapoznamy z usługą Innovation Coach.

Organizatorzy

  • Pracownicy Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Gorzowie Wielkopolskim
  • Zachodnia Izba Przemysłowo-Handlowa w Gorzowie Wielkopolskim